Dot.: Problemy z grą A Way Out

autor: Masnybez
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z grą A Way Out

★ Novice

Siemka,

Mam problem z grą A Way Out, kilka dni temu zakupiłem nowego laptopa także sprzet jest jak najbardziej sprawny. Dodatkowo wykonywałem wszystkie funkcje o których pisaliście. Problem polega na tym że gra się wyłącza przed wyborem postaci. Czasem nawet nie zdąży dojść do dialogu a tu wyrzuca całą grę. Mega mnie irytuje bo na o wiele gorszym sprzęcie gra się włączała tylko się zacinala (przez sprzet) Teraz to poprawiłem a i tak nie moge zagrac z kumplem.

Dzieki za pomoc

 

Wiadomość 1 z 10 (10 939 wyświetleń)

Dot.: Problemy z grą A Way Out

★ Novice

Dodam również, że były również aktualizowanie sterowniki do karty graficznej, sprawdzana była wersja DirectX, instalowany pakiet Visual C++, również NET.Framework jest zainstalowany najnowszy ( wersja 4.8 ). Wyłączane wszelkie firewalle oraz zapory systemowe powodujące ewentualne blokowanie sie gry.
Jest to jedyna gra, która od chwili uruchomienia działa poprawnie i po chwili wyłącza ją całkowicie.
Pozostałe gry od kolegi działają poprawnie i nie ma z nimi problemów tylko i wyłącznie z A Way Out.
Ktoś ma jakieś sugestie co można zrobić, przerobiliśmy większość artykułów związanych z tym problemem.

Wiadomość 2 z 10 (10 923 wyświetleń)

Dot.: Problemy z grą A Way Out

[ Edytowane ]
★ Novice

Po kilku godzinach walki z owym problemem, on nadal występuje.
Siedzieliśmy przez godzinę na infolinii Origina ( pozdrawiamy z tego miejsca Panią Sandrę, która pomogła nam zidentyfikować problem Standard smile )
Przede wszystkim problem jest z typem błędu Error: 0xc0000005.
Próbowaliśmy go rozwiązać na wiele czynników, niestety każdy nieskuteczny:
1) Wyłączenie DEP ( tutaj był problem, bo nie dało się dodać wyjątku dla A Way Out ze względu na to, że jest on 64-bitowy ) była próba wyłączenia całkowicie DEP w cmd, tam też nie udało nam się go wyłączyć.
2) Wyłączenie AppInit_DLLs w edytorze rejestrów
3) Wyłączenie antywirusa
4) Załączyliśmy System File Checker ( SFC ), który też nie wykazał żadnych błędów

Wiadomo, nie raz była reinstalacja Origina oraz samej gry, ciężko nam już coś na to zaradzić, a trochę głupio grzebać w laptopie, który dopiero jest 2 dni w użytkowaniu...

Pozdrawiamy i jeżeli ktoś ma jakieś rozwiązanie którego nie wykonaliśmy opisując w naszym wątku prosimy o informację zwrotną :D

Wiadomość 3 z 10 (10 898 wyświetleń)

Dot.: Problemy z grą A Way Out

★★★ Newbie

Rozwiązanie z jakiś angielskojęzycznych forów. Nie znam się, ale z tego co wyczytałem problem może stanowić 11 generacji procesor Intela. Ja zrobiłem wg instrukcji (screenshot poniżej) i u mnie zadziałało. Mam nadzieję, że pomoże.

Pozdro

Wiadomość 4 z 10 (10 514 wyświetleń)

Dot.: Problemy z grą A Way Out

Community Manager

Hej @smutny_cielaczek 

 

Dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem Standard smile

Wiadomość 5 z 10 (10 481 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z grą A Way Out

★★★★★ Newbie

Sposób z twojego screena działa u mnie przy I5 11400f.
Czyli tak:
1. Ustawienia windowsa i zakładka informacje
2. Zaawansowane ustawienia systemu
3. Zamienne środowiskowe w zakładce zaawansowane
4.Twozymy nową zmienną o nazwie "OPENSSL_ia32cap" i wartości "~0x20000000"

Wiadomość 6 z 10 (10 275 wyświetleń)

Dot.: Problemy z grą A Way Out

★★★ Newbie
@Golombo1996 Udało Ci się znaleźć rozwiązanie? Mam ten sam problem i nie mogę ogarnąć co może być przyczyną
Wiadomość 7 z 10 (10 227 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z grą A Way Out

★★★ Newbie

Mam teraz ten błąd i nie wiem jak temu zapobiec 

Wiadomość 8 z 10 (7 664 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problemy z grą A Way Out

★★★ Newbie

zrobiłem to samo wszystkie zapory wyłączyłem dalej nie działa jakieś rady?

 

Wiadomość 9 z 10 (3 881 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z grą A Way Out

★★★ Newbie

Działa 

Wiadomość 10 z 10 (3 615 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem