Dot.: Problemy z areną w star wars galaxy of heroes

autor: aveto69
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z areną w star wars galaxy of heroes

[ Edytowane ]
★★ Novice

 

Na podstawie informacji z infolinii piszę do Państwa tutaj (ponieważ na infolinii zostałem poinformowany, że tylko Państwo mają możliwość wglądu i zmiany problemów o których wspominałem w zgłoszeniach).

Sprawa dotyczy gry: star wars galaxy of heroes

 

Problemy z grą:

 

NAJWAŻNIEJSZY Squad Arena:

Poziomy przeciwników są zdecydowanie zawyżone względem mojego: np na chwilę obecną mój poziom to 62 (rating: 33,891) Przeciwnicy na mojej arenie mają poziomy 76 do 85 (Rating: od około 42,000 wzwyż). podczas gdy u moich znajomych na poziomie 62  przeciwnicy są na poziomach 60-70 (rating bardzo zbliżony do ich ratingu odrobinę niższy niż bądź odrobinę wyższy). 

pozostałe problemy:

Odświeżanie sklepów:

Refresh Shipments: u mnie jest o godzinie 1.00 i kolejne co 6 godzin (odświeżanie Galactic War również jest o godzinie 1.00) podczas gdy u moich znajomych jest to godzina 0.00 (czyli godzinę wcześniej) 

Problem z ofertami w sklepie są zupełnie inne niż u moich znajomych (bardziej okrojone)

Wszyscy gramy na androidzie

(ja osobiście gram na telefonie alcatel Idol 4)

 

(edytowano: usunięto dane konta gry)

Wiadomość 1 z 6 (337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z areną w star wars galaxy of heroes

Community Manager (retired)

@aveto69 Witaj!

 

Gra Star Wars Galaxy of Heroes posiada dedykowane forum, gdzie studio i odpowiedni moderatorzy sprawdzają wpisy graczy i ich zgłoszenia, dlatego jeśli zostałeś skierowany przez naszych kolegów na forum, to w rozumieniu chodziło właśnie o forum poświęcone tej grze. Niestety na naszym forum nie wspieramy tego tytułu dlatego prosiłbym abyś cenne uwagi odnośnie poziomu przeciwników i działania sklepu zgłosił właśnie w odpowiednim do tego miejscu. 

 

Pozdrawiam!

 

 

Wiadomość 2 z 6 (316 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z areną w star wars galaxy of heroes

★★ Novice

Taki właśnie link dostałem od konsultanta, więc jesli to nie to forum to proszę o link do właściwego...

Wiadomość 3 z 6 (306 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z areną w star wars galaxy of heroes

Community Manager (retired)

@aveto69 Witaj!

 

W poprzednim wpisie załączyłem, link do właściwego kanału forum - Star Wars Galaxy of Heroes dedykowane forum (https://forums.galaxy-of-heroes.starwars.ea.com/) 

 

Pozdrawiam! 

Wiadomość 4 z 6 (298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z areną w star wars galaxy of heroes

★★ Novice
TAK ale to jest link do angielskiego forum a aż tak dobrze nie znam angielskiego aby opisać mój problem na infolinii podano mi że mam napisać na Polskim forum czyli tu gdzie napisałem
Wiadomość 5 z 6 (294 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z areną w star wars galaxy of heroes

★★ Novice

EA_Odix napisali:

@aveto69 Witaj!

 

W poprzednim wpisie załączyłem, link do właściwego kanału forum - Star Wars Galaxy of Heroes dedykowane forum (https://forums.galaxy-of-heroes.starwars.ea.com/) 

 

Pozdrawiam! 



TAK ale to jest link do angielskiego forum a aż tak dobrze nie znam angielskiego aby opisać mój problem na infolinii podano mi że mam napisać na Polskim forum czyli tu gdzie napisałem\

 

Wiadomość 6 z 6 (240 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem