Problem ze spore CD

autor: ooo77777
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem ze spore CD

★ Novice

Witam, mam problem z zalogowaniem się w grze spore kosmiczne przygody, mianowicie mam błąd podczas łączenia z serwerami.
Zgodnie z tym postem na forum SPORE: http://forum.spore.com/jforum/posts/list/86147.page pobrałem origin, oraz zalogowałem się na konto pod tym samym emailem oraz hasłem, ale pomimo tego nie miałem gry w swojej bibliotece, a po włączeniu spore się nie aktualizowało.
posiadam gry:

spore fabryka stworów
spore

spore straszne i śmieszne części stworów

spore kosmiczne przygody.
moja domyślna nazwa w grze: olo777

Wiadomość 1 z 4 (398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem ze spore CD

Community Manager

Hej @ooo77777,

 

 

Twój problem jest możliwy do rozwiązania tylko podczas rozmowy telefonicznej, z racji faktu że podczas rozmowy niezbędne będzie przeprowadzenie procesu weryfikacji konta. Tego procesu nie można przeprowadzić poprzez e-mail. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (376 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem ze spore CD

Community Manager

Hej @ooo77777

 

Aby rozwiązać Twój problem, skontaktuj się z nami telefonicznie. Tutaj znajdziesz informacje na temat tego w jaki sposób zamówić z nami rozmowę Standard smile 

Wiadomość 2 z 4 (362 wyświetleń)

Dot.: Problem ze spore CD

★ Novice

A czy jest możliwość kontaktu drogą mailową?

Wiadomość 3 z 4 (352 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze spore CD

Community Manager

Hej @ooo77777,

 

 

Twój problem jest możliwy do rozwiązania tylko podczas rozmowy telefonicznej, z racji faktu że podczas rozmowy niezbędne będzie przeprowadzenie procesu weryfikacji konta. Tego procesu nie można przeprowadzić poprzez e-mail. 

Wiadomość 4 z 4 (377 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem