Problem z pobraniem SPORE

autor: pyszny17
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z pobraniem SPORE

★★★ Newbie

Witam
Zakupiłem dziś w cenie promocyjnej grę Spore i gdy próbuje pobrać ów grę niestety aplikacja Origin wyłącza mi się i pojwia się okno że Aplikacja Origin napotkała poważny błąd. Uruchamiałem Origin z prawami administratora lecz niestety problem nie znika. Wyłączyłem również programy antywirusowe lecz to również nie pomogło. Liczę na szybką odpowiedź Wink

Wiadomość 1 z 4 (391 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobraniem SPORE

Community Manager (retired)

Witaj @pyszny17

 

Spore to jedna z naszych starszych produkcji i niestety często występują problemy z jej uruchomieniem Oops Ale nie martw się, spróbujemy wspólnie coś na to poradzić Standard smile

 

Na początek prosiłabym, abyś zapoznał się z tym wpisem. Znajdziesz tam kilka dodatkowych kroków, które możesz wypróbować. Polecam również włączyć, tzw. pobieranie w trybie bezpiecznym.

 

W aplikacji Origin wybierz: Origin (w lewym górnym rogu) -> Ustawienia Aplikacji -> Diagnostyka -> Rozwiązywanie problemów -> Pobieranie w trybie bezpiecznym

 

Pomocne może okazać się także wyczyszczenie pamięci podręcznej platformy Origin lub jej przeinstalowanie.

 

Koniecznie daj znać czy udało się rozwiązać problem. Trzymam kciuki Fingers crossed

 

 

Wiadomość 2 z 4 (378 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobraniem SPORE

★★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem na jednym z komputerów, niestety instrukcję powyżej nie okazały się pomocne, także będę wielce wdzięczny jeżeli pojawią się jakieś dalsze pomysły.

Wiadomość 3 z 4 (368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobraniem SPORE

Community Manager

Hej @Wakahiko

 

Jeżeli po zastosowaniu kroków wymienionych przez @EA_Ataashi, problem nie został rozwiązany, sugerowałbym kontakt telefoniczny z nami. Problem może być związany z kontem lub samą aplikacją, gdzie potrzebny będzie przesłany Raport zgłaszania błędów Origin. 

Wiadomość 4 z 4 (341 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem