Problem z pobieraniem gry "Alice: Madness Returns".

autor: DobromilaB
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z pobieraniem gry "Alice: Madness Returns".

★★★ Novice

Jakiś czas temu zakupiłam grę "Alice: Madness Returns" za pomocą strony Origin korzystając z promocji -75%. Problem polega na tym iż nie mam możliwości pobrania gry za pomocą programu. Gra naturalnie została dodana do mojej biblioteczki aczkolwiek po kliknięciu przycisku "pobierz", oraz zatwierdzeniu wersji językowej, program wyłącza się i otwiera mi się okno, w którym mogę zgłosić awarię. Problem mam tylko z tą grą, reszta pobiera się normalnie.

Wiadomość 1 z 8 (6 433 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z pobieraniem gry "Alice: Madness Returns".

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@DobromilaB 

 

Hej. Dzięki za pomocne zrzuty apropos to na jednym z nich nadal widać, że gra próbuje zainstalować się na dysku D: zamiast na C:  dlatego spróbuj dla tej jednej gry ustawić domyślny katalog ścieżki instalacji gier w Origin czyli: C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games i spróbuj pobrać grę raz jeszcze. 

 

Captur4353543e.PNG

 

Możesz spróbować uruchomić skrót Origin w trybie kompatybilności z np. Vista SP2 w celach testowych i pobrać grę raz jeszcze w starszej wersji programu. 

 


 

Inne obejście zaproponowane przez @goliat177 Star to użycie tzw. ukrytego konta administratora i próbę ponownego pobrania/instalacji.  Poglądowy filmik jak to zrobić, znajdziecie tutaj.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 8 (8 152 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z pobieraniem gry "Alice: Madness Returns".

Community Manager (retired)

@DobromilaB Witaj na naszym forum!

 

Sam jestem pod wrażeniem gry Alice: Madness Returns dlatego postaramy się równie szybko dać Ci okazję jej ogrania. Na początek sprawdź proszę porady, które wysłałem innemu użytkownikowi co do problemów z instalacją. W przypadku starszych gier zalecamy pozostawienie domyślnej ścieżki instalacji gier w Origin czyli: C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games (C:\Program Files (x86)\Origin Games) Pomocne kroki również znajdziesz w tym artykule na naszym forum. Nerd

 

Powodzenia! :eahigh_file:

 

Ps. Przeniosłem Twoje zapytanie do właściwego działu Wink

Wiadomość 2 z 8 (6 420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobieraniem gry "Alice: Madness Returns".

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@EA_Odix dzięki za odpowiedź, ale nic nie pomogło. Cały czas to samo, a zrobiłam po kolei wszystko co było w Twoich odpowiedziach + to co znalazłam w necie typu odpalanie Origina jako administrator. Może ma znaczenie to, że kupiłam za pomocą strony Origin, a nie aplikacji? 
Dodaje screeny jak to się po kolei odbywa.

Wiadomość 3 z 8 (6 416 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobieraniem gry "Alice: Madness Returns".

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@DobromilaB 

 

Hej. Dzięki za pomocne zrzuty apropos to na jednym z nich nadal widać, że gra próbuje zainstalować się na dysku D: zamiast na C:  dlatego spróbuj dla tej jednej gry ustawić domyślny katalog ścieżki instalacji gier w Origin czyli: C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games i spróbuj pobrać grę raz jeszcze. 

 

Captur4353543e.PNG

 

Możesz spróbować uruchomić skrót Origin w trybie kompatybilności z np. Vista SP2 w celach testowych i pobrać grę raz jeszcze w starszej wersji programu. 

 


 

Inne obejście zaproponowane przez @goliat177 Star to użycie tzw. ukrytego konta administratora i próbę ponownego pobrania/instalacji.  Poglądowy filmik jak to zrobić, znajdziecie tutaj.

 

Wiadomość 4 z 8 (8 153 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobieraniem gry "Alice: Madness Returns".

★★★ Novice

@EA_Odix

 

Już wcześniej próbowałam zmienić dysk i pobrać grę, ale z racji, że guzik to dało to z powrotem ustawiłam dysk D jako docelowy, bo tak mi wygodniej.

 Chyba się udało! Znaczy, na razie się pobiera. Ten pomysł z trybem kompatybilności chyba wypalił. Dzięki wielkie :D.

Wiadomość 5 z 8 (6 399 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobieraniem gry "Alice: Madness Returns".

★★ Novice

Mam ten sam błąd ale jak zmieniam tryb kompatybilności to Origin włącza się normalnie co zrobić ?

Wiadomość 6 z 8 (6 051 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobieraniem gry "Alice: Madness Returns".

★ Apprentice

Ja również mam ten sam problem, wysłałem maila do pomocy technicznej , ale od 3 dni nie odpowiadają. Próbowałem różnych rzeczy, ale efekt dalej ten sam.

Wiadomość 7 z 8 (5 383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobieraniem gry "Alice: Madness Returns".

★ Apprentice

Mi się udało rozwiązać problem używając ukrytego trybu administratora w Windows 10 i w tym trybie bez problemu pobrałem grę.

Wiadomość 8 z 8 (5 373 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem