Problem z płytą FNR4 [XBOX360]

autor: davidborucz17PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z płytą FNR4 [XBOX360]

★ Novice

Witam, mam problem z moją płytą od gry Fight Night Round 4, mianowicie gra nie jest czytana przez Xbox'a, a ma na powierzchni dziwne plamki. Stąd moje pytanie, czy jest możliwość wymiany tej nie działającej płyty na nową? Sprawdzałem inne gry na konsoli i one bezproblemowo działają, tylko ta stwarza problemy.

Wiadomość 1 z 7 (341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z płytą FNR4 [XBOX360]

Community Manager (retired)

@davidborucz17PL

 

Miałam ogromną nadzieję, że jednak mamy tutaj do czynienia z zakupem dokonanym w ostatnim czasie.

 

EA oczywiście posiada odpowiednią politykę zwrotów oraz reklamacji na terenie Polski, jednak w przypadku gier konsolowych obejmuje ona pierwsze 90 dni od zakupu gry, dlatego obawiam się, że nie będziemy w stanie pomóc, jeśli gra została zakupiona kilka lat temu Frown

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (330 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z płytą FNR4 [XBOX360]

Community Manager (retired)

Witaj @davidborucz17PL

 

Czy masz możliwość, aby przetestować płytkę z grą w innym Xboxie 360? Może ktoś z rodziny albo znajomych również posiada tę konsolę? Wtedy dałoby nam to całkowitą pewność, że problem leży po stronie nośnika, a niestety dużo na to wskazuje Frown

Wiadomość 2 z 7 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z płytą FNR4 [XBOX360]

[ Edytowane ]
★ Novice
Owszem mam taką możliwość, sprawdzę grę na innej konsoli i dam znać czy działa. 😊

Edit: @EA_Ataashi, niestety płyta nie działa na innej konsoli ;/
Wiadomość 3 z 7 (331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z płytą FNR4 [XBOX360]

Community Manager (retired)

Dzięki za potwierdzenie @davidborucz17PL Standard smile

 

W takim razie zdecydowanie mamy do czynienia z uszkodzonym nośnikiem.

 

Powiedz mi proszę czy gra została zakupiona ostatnio? Posiadasz może jakiś dowód zakupu, np. w postaci paragonu? Thinking

Wiadomość 4 z 7 (291 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z płytą FNR4 [XBOX360]

★ Novice
@EA_Ataashi Było to pod koniec 2012 roku, paragonu nie mam, ale mam potwierdzenie wysłania produktu (jeśli to wystarczy) Standard smile
Wiadomość 5 z 7 (288 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z płytą FNR4 [XBOX360]

Community Manager (retired)

@davidborucz17PL

 

Miałam ogromną nadzieję, że jednak mamy tutaj do czynienia z zakupem dokonanym w ostatnim czasie.

 

EA oczywiście posiada odpowiednią politykę zwrotów oraz reklamacji na terenie Polski, jednak w przypadku gier konsolowych obejmuje ona pierwsze 90 dni od zakupu gry, dlatego obawiam się, że nie będziemy w stanie pomóc, jeśli gra została zakupiona kilka lat temu Frown

Wiadomość 6 z 7 (331 wyświetleń)

Dot.: Problem z płytą FNR4 [XBOX360]

★ Novice
@EA_Ataashi Mhym, rozumiem, szkoda Frown
Wiadomość 7 z 7 (271 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem