Dot.: Problem z F1 2022 po podłączeniu kierownicy do xbox

autor: machoo2008
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z F1 2022 po podłączeniu kierownicy do xbox

★★★ Newbie

Witam,

Posiadam Xbox one na którym gram  w f1 2022, niestety po ostatniej aktualizacji jak podłączam kierownice thrustmaster tmx do xboxa i odpalam f1 gra całkowicie się ścina i włącza się z 10 minut, podczasz próby jazdy na kierownicy, gra nie wykrywa kierownicy lub kierownica skręca w lewo i bolid jedzie przed siebie.i nie mam żadnej kontroli. Nie jest to wina kierownicy ani xboxa bo na innych grach kierownica działa normalnie. Ponowne zainstalowanie F1 2022 nie pomogło.

Wiadomość 1 z 14 (2 505 wyświetleń)

Dot.: Problem z F1 2022 po podłączeniu kierownicy do xbox

★★ Novice

Ja mam ten sam problem. Tylko ja mam kierownice logitech g923. Instalowałem na nowo grę i nadal ten sam problem. Nie da się grac

Wiadomość 2 z 14 (2 465 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z F1 2022 po podłączeniu kierownicy do xbox

★★★ Newbie

Ja mam tak samo jak u Ciebie. Dłuższy czas nie grałem w F1 2022 na kierownicy. A jak w weekend spróbowałem to nie da się grać. Nie działają pedały i kierownica. Nie wiem gdzie szukać pomocy. Myślałem żeby xanieść grę na reklamacje do Media Expert. Ale daj znać jak coś wymyślisz. Gra ładuje się z 10 minut a potem nie działa, na Padzie działa. Kierownica Thrustmaster 458 Spider

Wiadomość 3 z 14 (2 434 wyświetleń)

Dot.: Problem z F1 2022 po podłączeniu kierownicy do xbox

★★ Novice

Jest jakiś błąd w aktualizacji konsoli. Trzeba czekać na jakąś łatkę. 

Wiadomość 4 z 14 (2 424 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z F1 2022 po podłączeniu kierownicy do xbox

★★★ Newbie
@229d65808765c146 czyli to błąd konsoli? Bo mam identycznie z f1 2021 tylko kiera to logitech akurat
Wiadomość 5 z 14 (2 401 wyświetleń)

Dot.: Problem z F1 2022 po podłączeniu kierownicy do xbox

★★ Novice
@Elochuje135 Tak. Problem pojawił się po ostatniej aktualizacji. Starsze gry działają dobrze tylko z nowymi jest problem. Np f1 2018 czy forza 4 działają.
Wiadomość 6 z 14 (2 388 wyświetleń)

F1 22 Logitech g29 ffb nie działa

★★★ Newbie
 

Witam czy napotkał ktoś taki problem że niedziałał ffb na logitech g29 w f1 22? nie dziala reinstal sterowników wszystko próbowałem gra mi wyświetla jak dam pauze podczas wyścigu błędy w kolorze czerownym prawy dolny róg które sie zmieniają, na początku wszystko działało poprawnie dopiero po paru wyścigach cos sie zepsuło

Wiadomość 7 z 14 (2 295 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z F1 2022 po podłączeniu kierownicy do xbox

★★★ Newbie
@grywalni Potwierdzam, na kierownicy Fanateca również identyczny problem.
Wiadomość 8 z 14 (2 336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z F1 2022 po podłączeniu kierownicy do xbox

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

dokładnie to samo u mnie
kierownica thrustmaster 458 spider
gra sie wiesza i nie współpracuje z kierownicą

Wiadomość 9 z 14 (2 254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z F1 2022 po podłączeniu kierownicy do xbox

Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Informacje na temat potencjalnego rozwiązania tego problemu znalazłem w notkach aktualizacji systemowej dla Xbox Insiders:

 

https://news.xbox.com/en-us/2022/10/27/xbox-insider-release-notes-omega-2210-221026-1300/

 

Z tego co widzę aktualizacja ta nie została jeszcze publicznie wydana:

 

https://support.xbox.com/pl-pl/help/hardware-network/settings-updates/whats-new-xbox-one-system-upda... 

Wiadomość 10 z 14 (2 246 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem