Dot.: MoH airborne zacina

autor: atrewian
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

MoH airborne zacina

★ Apprentice

Witam

 

Kupiłem grę z tytułu i wszystko git. Włączyłem panią i widze coś takiego: #1

Myślę sobie nic, koncernu mam dobry komputer intel core i7 3.66 16 gb ramu grafika GForce GTX1050 500gb dysk zadziała i zadziałało.

Wszystko było dobrze do momentu 1 misji. Gra koszmarnie tnie i tu moje kolejne zdziwienie. Wyłączyłem grę i wszedłem w konfiguracyjny ekran#2 Okazało się, że przy zgodności z XP na grę moj Win7, przeznacza 0 pamięci systemowej.

Będę wdzięczny za rade co zrobić, żeby gra nie cieła? Nawet czułość myszy dałem na full.

Już jak mam mocny komputer, to nie pogram w MoH?

Wiadomość 1 z 7 (971 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: MoH airborne zacina

Community Manager (retired)

@atrewian Hej!

 

Jak tam, udało Ci się problem rozwiązać? Mam nadzieję, że punkt 2 pomógł. :eahigh_file:

Jeśli masz już tą wersję sterownika PhysX, spróbuj ją odinstalować przez Programy i Funkcję łącznie z najnowszą wersją:

 

216511114.PNG

 

Po tych krokach zainstaluj raz jeszcze wspomnianą wcześniej wersję i uruchom grę np. w trybie zgodności z Windows XP lub Vista. Ocz

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (943 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: MoH airborne zacina

Community Manager (retired)

@atrewian Hej!

 

Z racji, że MOH Airborne jest starszym tytułem, wymaga również starszych wersji niektórych modułów jak PhysX. Dlatego w katalogu gry - ścieżka ...\Origin Games\Medal of Honor Airborne\__Installer\customcomponent\Game_CustomComponent  znajdziesz poniższy pakiet, który zainstaluj:

 

443113291.PNG

 

Po instalacji, zresetuj dodatkowo ustawienia gry, wchodząc do ...Origin Games\Medal of Honor Airborne\UnrealEngine3\Binaries i tam:

 

44311321.PNG

 

Powodzenia! 

Wiadomość 2 z 7 (943 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: MoH airborne zacina

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Nie widze tych plików,

Na c origin games jest pusto. Origin instalowałem na d

Tam jednak też nic nie ma.

Da się może jakoś wstawić tu ten plik?

Czy może mam przeinstalować grę i się pojawią te ścieżki?

Wiadomość 3 z 7 (939 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: MoH airborne zacina

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@atrewian Hej!

 

Wybacz za zwłokę. Jeśli w katalogu nie widzisz sterownika PhysX, starszą wersję kompatybilną z grą MOH Airborne, znajdziesz poniżej:

 

Pobierz i zainstaluj: http://www.nvidia.com/object/physx-9.12.1031-legacy-driver.html

 

Jakbyś miła jakieś problemy z pobraniem/instalacją, zajrzyj jeszcze tutaj.

 

Powodzenia! Standard smile

Wiadomość 4 z 7 (924 wyświetleń)

Dot.: MoH airborne zacina

★ Apprentice

Pobrałem sterownik, odziwo przy instalacji, pokazuje mi, że jest na miejscu. Jedyną opcją jaką mogę wybrać to Repair, albo uninstal.

Czy w tej sytuacji zajrzeć do tego 2 tematu?

Wiadomość 5 z 7 (916 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: MoH airborne zacina

Community Manager (retired)

@atrewian Hej!

 

Jak tam, udało Ci się problem rozwiązać? Mam nadzieję, że punkt 2 pomógł. :eahigh_file:

Jeśli masz już tą wersję sterownika PhysX, spróbuj ją odinstalować przez Programy i Funkcję łącznie z najnowszą wersją:

 

216511114.PNG

 

Po tych krokach zainstaluj raz jeszcze wspomnianą wcześniej wersję i uruchom grę np. w trybie zgodności z Windows XP lub Vista. Ocz

Wiadomość 6 z 7 (944 wyświetleń)

Dot.: MoH airborne zacina

★ Apprentice

Działa jak trzeba.

Jedynie tylko coś się stało i po uzyskaniu punktu kontrolnego, nie wczytuje mi od tego miejsca. Od nowa wyskakuje z samolotu.

Kiedyś normalnie się włączało od zapisu.

Jak zrobić, żeby się normalnie włączało po zapisie?

Wiadomość 7 z 7 (888 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem