[Mirrors edge: Catalyst] Jak wykonywać finishery ???

autor: HANYS-LIPINY
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[Mirrors edge: Catalyst] Jak wykonywać finishery ???

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam. O co mi dokładnie chodzi ? Może to niektórych zdziwić albo wydać się zabawne że zadaje właśnie takie oto pytanie.. 

Już tłumacze w czym rzecz, przeszperałem już całe google szukałem jakiegoś poradnika walki czy coś w ten deseń i nic nigdzie nie mogłem znależć. 

Gdy walcze Faith w grze z ochroną Kruger Security nie zadaje ona innych ciosów kończących niż te standardowe gdy np. naciśniemy 3 razy lekki atak, dokładniej chodzi o cutscenki takedawnu, Faith przeważnie standardowo np. wykręca rękę i kopie danego typka w głowę,lub podcina kogoś low kickiem, gdy zobaczyłem na YT inne finishery

to jest ich mnóstwo lecz w moim przypadku Faith ograniczyła sie do 4. Praktycznie wgl bo zdarzyło mi się zrobić to tylko dwa razy Faith zakończyła walke cutscenką z 3 osoby jakąś świetną akcją. Chciałbym aby ktoś objaśnił mi od czego zależy finisher, czy pęd ma wpływ na to jak faith wykona dany atak (jeśli chodzi o obrażenia to wiem jak to działa tzn. czym wieksza

koncentracja tym wieksze obrazenia)  lecz nie rozumiem jak zrobić aby faith kończyła walkę finisherem. Trzeba wcisnąć odpowiednią serię klawiszy czy coś ? Starałem sie samemu rozgryżć to w grze lecz kończy się to tym że Faith nie jak nie chce pokazać mi żadnego z innych finisherów. Mam nadzieje że to nie jest żaden bug tylko najprawdopodobniej coś robię nie tak.

Proszę o Pomoc Frown 

Wiadomość 1 z 1 (204 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem