Medal of honor allied assault - komunikat o uprawnieniach administratora - Win 7

autor: Zibi599
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Medal of honor allied assault - komunikat o uprawnieniach administratora - Win 7

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, mam problem z uruchomieniem allied assault w pudełkowej wersji warchest na windowsie 7 64bit.Jeżeli da się go uruchomić to proszę o jakieś pomysły. gdy chcę ją odpalić to prosi o uprawnienia administratora.Gdy załączam jako administrator to nie ma żadnej reakcji(żadnego czarnego ekranu, konsoli - nic!) , probowałem uruchomić w trybie zgodności z innymi systemami i reakcja jest identyczna czyli żadna.

Wiadomość 1 z 2 (807 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Medal of honor allied assault - komunikat o uprawnieniach administratora -

Community Manager

Hej @Zibi599 

 

Wydzieliłem Twój komentarz z innej dyskusji w której ostatni komentarz został udzielony blisko 3 lata temu Standard smile

 

W przypadku pojawienia się problemu z uprawnieniami możesz go obejść w poniższy sposó:

 

https://crinrict.com/blog/2020/01/origin-issues-with-installing-and-updating-origin-and-origin-games...

 

Workaround that currently works

  • Press the windows key
  • Type: Services
  • Click in the search results on Services
  • Search for Origin Client Service in the list.
  • Right-click on Origin Client Service.
  • Click on Properties
  • Choose Disabled under Startup type.
  • Click on Stop to stop the service.
  • Click on Apply
  • Repeat for  Origin Web Helper Service
  • Reboot your PC.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (764 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Medal of honor allied assault - komunikat o uprawnieniach administratora -

Community Manager

Hej @Zibi599 

 

Wydzieliłem Twój komentarz z innej dyskusji w której ostatni komentarz został udzielony blisko 3 lata temu Standard smile

 

W przypadku pojawienia się problemu z uprawnieniami możesz go obejść w poniższy sposó:

 

https://crinrict.com/blog/2020/01/origin-issues-with-installing-and-updating-origin-and-origin-games...

 

Workaround that currently works

  • Press the windows key
  • Type: Services
  • Click in the search results on Services
  • Search for Origin Client Service in the list.
  • Right-click on Origin Client Service.
  • Click on Properties
  • Choose Disabled under Startup type.
  • Click on Stop to stop the service.
  • Click on Apply
  • Repeat for  Origin Web Helper Service
  • Reboot your PC.
Wiadomość 2 z 2 (765 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem