Medal of Honor Allied Assault Breakthrough & Sperhead - problem

autor: CreAt0r_FCB
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Medal of Honor Allied Assault Breakthrough & Sperhead - problem

★★★ Newbie

Witam,
Mam problem z grą Medal of Honor Allied Assault a dokładniej z dodatkami do podstawki. Mianowicie podstawowa wersja gry działa normalnie, natomiast dodatki nie uruchamiają się poprawnie, po włączeniu jednego lub drugiego dodatku przez kilka sekund jest czarny ekran po czym gra wyłącza się i wraca do pulpitu. Jak to naprawić? Znalazłem podobny problem do mojego tutaj na forum, ale niestety nie mam ikonki w folderze z grą, żeby ją zaktualizować. Co w takim wypadku?

Wiadomość 1 z 2 (929 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Medal of Honor Allied Assault Breakthrough & Sperhead - problem

Community Manager (retired)

@CreAt0r_FCB  Witaj!

 

Wersja cyfrowa Origin

 

Jeśli korzystasz z wersji pobranej przez Origin, wyłącz Origin w grze dla tego tytułu i spróbuj uruchomić dodatki:

 

44233322221.png

 

Wersja płytowa

 

W przypadku tej wersji jest obejście ze zmianą nazwy głównego pliku .exe danego dodatku z oryginalnej na MOHAA.exe.

 

Dla przykładu jeśli chcesz uruchomić dodatek Spearhead, zmień nazwę głównego pliku od podstawy MOHAA.exe na np. MOHAA.exe.kopia a następnie zmień nazwę pliku startowego od dodatku z moh_spearhead.exe na MOHAA.exe i uruchom wtedy ten plik i sam dodatek. 

 

:ealight_bulk: Operacje zamiany pliku .exe będziesz musiał wykonywać analogicznie jeśli chcesz przełączać się między podstawą a dodatkami.

 

442333222421.png

 

 

Powodzenia! Fingers crossed

 

Wiadomość 2 z 2 (847 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem