Dot.: medal of honor airborne

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Medal of Honor Airborne - pobranie i uruchomienie

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam mam Problem.

Otóż gdy pobrałem tą gre na swój laptop (lenovo g510 proc intel i5-4200m karta radeon hd8570m) to kiedy kliknąłem na ikonę by w nią zagrać wyskakuje mi że moja karta nie jest obsługiwana (próbowałem radeona i zintegrowaną karte intela [ hd graphics 4600]). Dodam że mam win.8 64bit, najnowsze (chyba) sterowniki do karty i podczas pobierania orign wywalił mi następującą informację- "origin napotkał poważny problem i zostanie zamkniety" czy coś takiego. Proszę o pomoc!

Wiadomość 1 z 6 (3 663 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: medal of honor airborne

Community Manager

Hej @HaSen_LIVE

 

Z racji błędu programu Origin, najlepiej będzie zacząć od czyszczenia pamięci podręcznej programu Origin, następnie sprawdź aktualizacje sterowników do karty graficznej Standard smile

 

Po wykonaniu powyższych uruchom program Origin oraz grę wedle instrukcji poniżej: 

Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)
Wiadomość 2 z 6 (3 645 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: medal of honor airborne

★ Novice
Muszę chyba zaktualizować system (z 8 do 8.1 [miałem 8.1 ale formatowałem lapka i przywrócił się stary system {8}]) bo są sterowniki do tej karty ale na win 8.1. po wykonaniu tych czynności gra nadal nie dziala Frown
Wiadomość 3 z 6 (3 635 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: medal of honor airborne

Community Manager (retired)

@HaSen_LIVE Witaj!

 

Co do problemu z pobieraniem, ten wątek powinien Ci pomóc. Jeśli chodzi o uruchomienie gry, to postępuj według wytycznych poniżej:

 

Po pierwsze:

PhysX Legacy:


Pobierz i zainstaluj: http://www.nvidia.com/object/physx-9.12.1031-legacy-driver.html

Dla 64-bitowych systemów Windows:

• Utwórz folder "C:\ Program Files  (x86) \ Origin Games"

• Przenieś "C: \ Program Files (x86) \ Electronic Arts \ Medal of Honor Airborne" do "C: \ Program Files (x86) \ Origin Games"

• Uruchom "C: Program Files \ (x86) \ Origin Games \ UnrealEngine3 \ Binaries \ MOHA.exe"

• Teraz można aktywować i uruchomić grę.

• Uruchom MOHA z Origin albo z pliku.

Dla 32-bitowych systemów Windows:


Tak samo jak wyżej, ale zamiast "C: \ Program Files (x86)" to przenosimy do "C: \ Program Files"

 

 

Wiadomość 4 z 6 (3 623 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: medal of honor airborne

★★★ Newbie
@EA_Odix Mi to nie działa? Jak włączyć te grę?!!
Wiadomość 5 z 6 (783 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: medal of honor airborne

★★★★★ Expert

@gowniony 

 

Proszę załóż nowy wątek i opisz dokładnie co się dzieje z grą m.in. czy są jakieś komunikaty błędów. Ten temat zamknę, ze względu na zasady forum dot. odkopywania starszych tematów.

Wiadomość 6 z 6 (737 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem