Medal Of Honot Allied Assault -Multiplayer

autor: Pawloo31
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Medal Of Honot Allied Assault -Multiplayer

★★★ Novice

Hejka

Tak wiem,serwery zostały wyłączone w czerwcu 2014r. przez firmę GameSpy,niestety...Na stronie origin jest napisane,że niby "próbują" znaleźć opłacalny dla nich biznes,aby serwery wróciły do życia-Trochę jest to realne bo jak dobrze pamiętam EA włączyło serwery jakiś już czas temu do innej starej gry.
A ja mam pytanie,ponieważ jest napisane,że więcej informacji na ten temat znajdę na ea.com-Nigdzie nie widzę opisu tej sytuacji,więc postanowiłem napisać temacik.Czy jest jakaś możliwość wgl,że serwery zostaną włączone?Zapewne wielu ludzi by sobie pograło-Aktualnie nawet na zmodowanych wersjach gra nawet sporo ludzi,no i pytanie do was czy też chcielibyście,aby serwery wróciły do świata żywych.Może się wypowie jakiś pracownik EA,albo gracz,który ma jakieś ciekawe informacje co do MOH-AA

Wiadomość 1 z 2 (136 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Medal Of Honot Allied Assault -Multiplayer

@Pawloo31

 

Witam 

 

Z tego co się dowiedziałem, nie ma planów żeby wskrzesić tą serię, wszyscy pracują teraz  nad nowym Battlefieldem.Proponuję śledzić oficjalne strony EA i również  na portalach społecznościowych, gdzie są informacje na temat nowości, może kiedyś się doczekamy sam jestem fanem tej gry i super było by zagrać na Multi pozdrawiam.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (124 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem