Dot.: Mam problem z instalacją Simcity 5

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mam problem z instalacją Simcity 5

★★★ Newbie

Posiadam wersje kompletną tą grę, ale nie mogę jej zainstalować, choć jak w sklepie widzę to jest napisane że została kupiona. Dlaczego jej nie mogę zainstalować?

Wiadomość 1 z 3 (595 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mam problem z instalacją Simcity 5

EA Staff

Witaj @RemakeForce123, 👋

 

Dlaczego nie możesz zainstalować gry? Czy opcja instalacji jest dla Ciebie niedostępna lub wyblakła?

 

W pierwszej kolejności sprawdź, czy nie jest to związane z danymi tymczasowymi, które przechowywane są przez klienta, które mogą mieć wpływ na zaistniałą sytuację. W tym celu skorzystaj z artykułu "Wyczyść pamięć podręczną, aby rozwiązać problemy ze swoimi grami" i napisz, czy wyczyszczenie cache pomogło i udało Ci się zainstalować grę. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (579 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mam problem z instalacją Simcity 5

EA Staff

Witaj @RemakeForce123, 👋

 

Dlaczego nie możesz zainstalować gry? Czy opcja instalacji jest dla Ciebie niedostępna lub wyblakła?

 

W pierwszej kolejności sprawdź, czy nie jest to związane z danymi tymczasowymi, które przechowywane są przez klienta, które mogą mieć wpływ na zaistniałą sytuację. W tym celu skorzystaj z artykułu "Wyczyść pamięć podręczną, aby rozwiązać problemy ze swoimi grami" i napisz, czy wyczyszczenie cache pomogło i udało Ci się zainstalować grę. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 3 (580 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z instalacją Simcity 5

★★★ Newbie

Dzięki pomogło !

\

Wiadomość 3 z 3 (500 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem