Logowanie nieudane Spore

autor: lol5002005
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Logowanie nieudane Spore

★ Novice

Bardzo proszę o pomoc wszystkich którzy coś na dany temat wiedzą. Postanowiłem, że założę sobie konto na EA, lecz się nie logowałem. Ostatnio zobaczyłem, że jeśli będę się logował będą dostępne aktualizacje gry "Spore". Teraz gdy zmieniłem hasło nie mogę się zalogować. Tutaj daje zdjęcie tego co mi wyskakuje Problem spore

Wiadomość 1 z 3 (208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Logowanie nieudane Spore

Community Manager

Hej @lol5002005

 

Rozumiem, że informację na temat aktualizacji gry wziąłeś z tego tematu Standard smile Z Twojego opisu zrozumiałem, że posiadałeś pudełkową wersję gry, której klucz nie był powiązany z kontem EA. Teraz kiedy przypisałeś kod z pudełka do konta pojawia Ci się błąd? Standard smile 

 

Musiałem usunąć Twój post z racji tego, że link do obrazka nie działał. 

 

Prześlij nam jeszcze raz zdjęcie pokazujące komunikat który Ci się pojawia, załadowując go z Twojego komputera Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Logowanie nieudane Spore

★ Novice
Chciałbym się upewnić, czy na pewno aktualizacje dotyczą gry spore z 19 grudnia 2008 ? Jeśli nie to przepraszam za kłopot.
Wiadomość 3 z 3 (184 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem