Dot.: Kupiłem fifa points a policzylo mi za nie10 razy tyle

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kupiłem fifa points a policzylo mi za nie10 razy tyle

[ Edytowane ]
★★★ Newbie
Wielkokrotnie dokonywalem zakupu fifa points w fifie 18 na Ultimate Team z czego moze 10% transakcji sie udalo i dalo mi pointsy natomiast z karty pociagnelo mi znacznie wiecej pieniedzy mam teraz problem po jest to kwota ponad 5 tysiecy zloty jakby 10 razy mi kazda transakcje liczylo a pointsow nie ma w razie czego moge udostepnic billing i informacje na mailu o zakupach ktore pojawialy sie znacznie czesciej niz powinny tzn dokonalem mniej więcej przez cała fife 18 za 500 zloty a pociagnelo za 5 tysięcy
Informacje o az takim naliczeniu z karty przyszly dopiero kiedy wyciagalem pieniadze z bankomatu czyli mniej wiecej 3 msc od rozpoczecia gry wiec zastrzeglem karte licze na rozwiazanie problemu watpie ze uda mi sie odzyskac zwrocone pieniadze wyglada mi to albo na wlamanie na konto i ktos sb z mojej karty pointsy kupil albo gra sje zbugowala i pociagnela wiecej niz powinna ,jesli sie nie uda zwrocic mi pieniedzy prosze chociaz o przyznanie tylu pointsow za ile pociagnelo mi z karty i jakas mila rekompensate w fife bo już z tego wszyatkiego odechcialo mi sie calkowicie grac i nie moge na ta gre patrzec bo cala pensje mi ponad zabrala mimo iz nie dokonalem tylu zakupów pozdrawiam
Wiadomość 1 z 2 (366 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem fifa points a policzylo mi za nie10 razy tyle

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @redi2137

 

Jeżeli na Twojej karcie dokonano nieautoryzowanych transakcji to niezwłocznie musisz skontaktować się z nami (jeżeli grasz na PC), z Sony (jeżeli grasz na PS4), lub z Microsoft (jeżeli grasz na Xbox). 

 

Po sprawdzeniu Twojego konta, będziemy mogli przekazać Ci możliwości rozwiązania tego problemu Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (349 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA