Dot.: Harry Potter i kamień filozoficzny windows 10

autor: Addaax3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Harry Potter i kamień filozoficzny windows 10

★★★ Newbie

Witam! Od pewnego czasu próbuję zainstalować starą grę "Harry Potter i kamień filozoficzny" na Windows 10, jednak bez skutku. Gra się instaluje (co jest dziwne, przy instalacji nie muszę wpisywać kodu dostępu) i potem nic się nie dzieje. Klikam w ikonkę i zero reakcji. Próbowałam już wszystkiego, zmieniać ustawienia itp. Ktoś ma pomysł co mogę z tym zrobić? 

Wiadomość 1 z 3 (4 320 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Harry Potter i kamień filozoficzny windows 10

Community Manager

Hej @sawawqueen

 

Jeśli klucz od Twojej gry został przypisany do konta EA i podczas instalacji jesteś zalogowana do programu Origin to nie będziesz musiała podawać klucza produktu podczas instalacji Standard smile. Odnośnie samego uruchomienia gry to jakie konkretnie kroki dotychczas wykonałaś? Sprawdź ten artykuł na stronie Microsoft dotyczący uruchamiania starszych tytułów na Windows 10: 

 

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/15078/windows-10-make-older-apps-or-programs-compatible

Wiadomość 2 z 3 (4 302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Harry Potter i kamień filozoficzny windows 10

★★ Novice
@sawawqueen z tego co wiem jest mod na gryonline aby moc odpalic ale nie jestem pewna czy on czegos nie popsuje ja mam problem z napędem bo nie czyta płyt i nie moge nawet tej gry zainstalować
Wiadomość 3 z 3 (1 883 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem