Harry Potter, gdzie można znaleźć gry z serii na PC?

autor: Kacha9396
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Harry Potter, gdzie można znaleźć gry z serii na PC?

★★★ Newbie

Gry Harry Potter

Wiadomość 1 z 7 (2 210 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Harry Potter, gdzie można znaleźć gry z serii na PC?

Witaj

 

Są to stare gry od 2001 do 2011 i nie ma ich juz w oficjalnej sprzedaży. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (2 198 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Harry Potter, gdzie można znaleźć gry z serii na PC?

Witaj

 

Są to stare gry od 2001 do 2011 i nie ma ich juz w oficjalnej sprzedaży. 

Wiadomość 2 z 7 (2 199 wyświetleń)

Dot.: Harry Potter, gdzie można znaleźć gry z serii na PC?

★★ Novice

A czy jest jakaś możliwość dodania ich do origina albo steama? Napęd nie czyta mi płyt, na kompie mam windows 10 home przez co nie działa także wirtualny napęd, kod jest dłuższy i w innej formie niż te przymowane a mam kody intalacyjne. Proszę o pomoc. 

Wiadomość 3 z 7 (2 108 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Harry Potter, gdzie można znaleźć gry z serii na PC?

Community Manager

Hej @Addaax3 

 

Jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie, możemy sprawdzić czy kod będzie można w jakiś sposób przypisać do Twojego konta. Niestety z racji wieku gry nie jestem w stanie zagwarantować tego, że będzie to możliwe. 

Wiadomość 4 z 7 (2 103 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Harry Potter, gdzie można znaleźć gry z serii na PC?

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Hejka, tak jak @SylwesterSpalony napisał, tych gier nie ma w oficjalnej sprzedaży a szkoda, ponieważ sam jestem zainteresowany kilkoma tytułami. Standard smile Na dzień dzisiejszy szukam gier Harrego Pottera na takich stronach jak np. Allegro i na razie na Allegro albo podobnych stronach można znaleźć te gry. :/  Jeśli masz Windows 10 czy Windows 11 to te gry nie będą działać poprawnie, ponieważ dla przykładu posiadam Harrego Pottera i Więzień Azkabanu i jak dochodzę do momentu gdzie pierwszy raz spotykam się z Topkiem to po zakończonym, krótkim filmiku Topek jest ,, zamarznięty ,, i się w ogóle nie rusza, a gry Harry Potter i Zakon Feniksa na Windows 10 nie da się zainstalować, ponieważ wyskakuje błąd kontroli konta użytkownika, że ,, Ta aplikacja została zablokowana w celu ochrony. ,, Frown Gry Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1 i cz.2 posiadają Augumented Reality czyli jak pokażesz okładkę gry do kamerki internetowej za pomocą specjalnej aplikacji to powinien się pokazać ,, ukryty Harry ,, bądź ,, ukryty Lord Voldemort ,, i ta aplikacja - Augumented Reality jest teraz trudno dostępna do pobrania a dodatkowo jeśli się znajdzie tą aplikację ( polecam angielskie forum EA Answers )  to nie działa na Windows 11 ani już na żadnym innym Windowsie ale znalazłem rozwiązanie wczoraj - 23.01.2023 a mianowicie, aplikacja będzie działać na każdym Windowsie pod warunkiem zmiany daty ( wystarczy sam rok ) na 2010 bądź na 2011, ponieważ aplikacja jest właśnie z tamtych lat i skrypty do programu zostały napisane właśnie pod rok 2010 bądź 2011 i jak ustawimy w komputerze rok 2010 czy 2011 to aplikacja Augumented Reality będzie działać prawidłowo. Standard smile Fajnie by było jakby EA odświeżyło jakoś te gry i wprowadziło w oficjalną sprzedaż, ponieważ kilkadziesiąt osób byłoby zainteresowane kupnem tych gier i sobie powspominało te piękne czasy. Standard smile

 

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 5 z 7 (1 941 wyświetleń)

Dot.: Harry Potter, gdzie można znaleźć gry z serii na PC?

★★★ Newbie
@SylwesterSpalony Jaki zatem jest problem, aby ponownie je wrzucić do sprzedaży w Origin? Z chęcią zakupiłbym gry z serii o Harrym Potterze ze sprawdzonego źródła i w rozsądnej cenie.
Wiadomość 6 z 7 (1 808 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Harry Potter, gdzie można znaleźć gry z serii na PC?

Community Manager

Hej @MTTczewPOL 

 

O ile na tę chwile nie jest mi nic wiadomo na temat ponownego udostępnienia tych gier w sprzedaży, tak jeśli pojawią się w sprzedaży - dam Ci znać Standard smile 

Wiadomość 7 z 7 (1 795 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem