Grid legends nie uruchamia się

autor: bodzio7615
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Grid legends nie uruchamia się

★★ Novice

Jak w temacie gra nie uruchamia się a konkretnie pojawia się komunikat nieudane wczytywanie. Próbowałem reinstalować, zmieniałem nazwę folderu gry bez skutku. Proszę o pomoc w uruchomieniu.

 

Wiadomość 1 z 7 (1 539 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Grid legends nie uruchamia się

Community Manager

Hej @bodzio7615 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

 

Jeśli tak, to upewnij się, że gra nie jest blokowana przez zaporę sieciową oraz program antywirusowy dodając odpowiednie wyjątki. 

 

Dodawanie wyjątku do usługi Zabezpieczenia systemu Windows - Pomoc techniczna pakietu Office

Wiadomość 2 z 7 (1 482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Grid legends nie uruchamia się

★★ Novice

Witam

Zgodnie z sugestią dodałem wyjątki w zaporze i programie antywirusowym, ale niestety nic się nie zmieniło. Zauważyłem natomiast że w czasie kiedy uruchamiana jest gra blokowany jest dostęp do folderu chronionego - svchost.

Wiadomość 3 z 7 (1 442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Grid legends nie uruchamia się

★★ Novice
@bodzio7615 Dałem sobie spokój na jakiś czas z tą grą, ale postanowiłem powrócić do tematu. Gra ponownie pobrana i zainstalowana, wszystkie opisane kroki jakie znalazłem zastosowałem, niestety w dalszym ciągu gra uruchamia się do menu a następnie komunikat nieudane wczytywanie. Gdzie jeszcze szukać przyczyn problemu
Wiadomość 4 z 7 (1 030 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Grid legends nie uruchamia się

Community Manager

Hej @bodzio7615 

 

Prześlij nam proszę raport DxDiag, możliwe że tam znajdziemy jakieś wskazówki odnośnie rozwiązania. 

Wiadomość 5 z 7 (1 023 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Grid legends nie uruchamia się

★★ Novice

Raport dxdiag

 

Wiadomość 6 z 7 (1 015 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Grid legends nie uruchamia się

★★ Novice
@bodzio7615 Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, mianowicie kiedy uruchamiam grę z poziomu aplikacji origin, gra uruchamia się do momentu kiedy jest błąd z wczytywaniem profilu. Z aplikacji ea aps gra nie uruchamia się wcale, pokazuje się błąd nie można uruchomić gry, spróbuj później. Oczywiście naprawianie nie pomaga.
Wiadomość 7 z 7 (997 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem