Re: F1 22 pakiet edycji mistrzowskiej brak zawartości

autor: opuchPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

F1 22 pakiet edycji mistrzowskiej brak zawartości

★ Novice

Kupiłem pakiet zawartości z edycji mistrzowskiej i zawartość przedsprzedażową a otrzymałem jedynie 18k pitcoinów. Gdy wchodzę w supersamochody i wybieram safety car pokazuje żebym kupił ten pakiet a gdy klikam "kup" pokazuje że mam już to kupione. I tak o to wpadam w błędne koło... Próbowałem sprawdzać spójność plików, przenosiłem grę na inny dysk a nadal nic.

W wielkim skrócie pomimo zakupu otrzymałem z całego pakietu jedynie pitcoiny...

Wiadomość 1 z 5 (1 204 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: F1 22 pakiet edycji mistrzowskiej brak zawartości

Hero
@opuchPL Jest to problem globalny, ja również mam tak samo, musimy po prostu czekać na rozwiązanie tego problemu, ea oczywiście o tym wie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 5 (1 170 wyświetleń)

Dot.: F1 22 pakiet edycji mistrzowskiej brak zawartości

★ Novice

Okej rozumiem. Czyli ea standardowo nie potrafi ogarnąć ich gry. Czego ja oczekiwałem...

Wiadomość 3 z 5 (1 162 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: F1 22 pakiet edycji mistrzowskiej brak zawartości

Community Manager

Hej @opuchPL 

 

Zgodnie z tym o czym wspomniał @Avalayya analizujemy podobne zgłoszenia i nasze zespoły pracują nad rozwiązaniem problemu. 

Wiadomość 4 z 5 (1 140 wyświetleń)
Highlighted

Re: F1 22 pakiet edycji mistrzowskiej brak zawartości

[ Edytowane ]
★ Novice

Wy to już lepiej pracujcie nad grą za rok żeby podobnych wpadek nie było bo co roku ta sama jazda z wami jest xd Jak nie popsuta fifa to f1

Wiadomość 5 z 5 (1 136 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem