Dungeon keeper 2 problem z grą

autor: wieclaw19877
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dungeon keeper 2 problem z grą

★ Novice

Witam kupiłem  grę dungeon keeper 2. Wszystko jest w porządku dopóki nie wejdę już do misji .Wtedy gra działa tak, jak bym miał komputer z lat 90, próbowałem w ustawieniach pozmieniać prędkości gry i myszy, ale nic to nie daje. Czy ktoś wie co może pomóc??

Wiadomość 1 z 6 (830 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dungeon keeper 2 problem z grą

EA Staff

@Malinowa usunąłem nowo utworzony przez Ciebie wątek dotyczący dokładnie tego samego tematu i aby zachować porządek, będziemy starali Ci się pomóc w tym miejscu.

 

W pierwszej kolejności sprawdźcie, czy pomoże Wam zmiana rozdzielczości wyświetlania w ustawieniach gry. Ponieważ jest to starszy tytuł, to możesz spróbować ustawić niższą rozdzielczość wyświetlania, taką jak  640 x 480 px. Dodatkowo zalecam sprawdzenie, jak na rozgrywkę wpłynie deaktywowanie przyspieszenia sprzętowego (Hardware acceleration). 

 

Dajcie znać, czy powyższe porady pomogły Wam się uporać  z problemem. 🤞

EA_Cekiel
footer-thumb.png

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (762 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dungeon keeper 2 problem z grą

★★★ Newbie

Mam ten sam problem już próbowałam wszystkich wskazówek. Czy udało ci się rozwiązać problem ?? 

 

Wiadomość 2 z 6 (779 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dungeon keeper 2 problem z grą

EA Staff

Siema @Malinowa@wieclaw19877,

 

Czy możecie udzielić więcej informacji co dokładnie dzieje się z grą kiedy wchodzicie do misji?

 

Czy chodzi tutaj o szybkość działania gry, spadek w jej wydajności? Czy może o to, że gra zaczyna się zacinać? 

 

Z góry dzięki za dodatkowe informacje. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 3 z 6 (769 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dungeon keeper 2 problem z grą

EA Staff

@Malinowa usunąłem nowo utworzony przez Ciebie wątek dotyczący dokładnie tego samego tematu i aby zachować porządek, będziemy starali Ci się pomóc w tym miejscu.

 

W pierwszej kolejności sprawdźcie, czy pomoże Wam zmiana rozdzielczości wyświetlania w ustawieniach gry. Ponieważ jest to starszy tytuł, to możesz spróbować ustawić niższą rozdzielczość wyświetlania, taką jak  640 x 480 px. Dodatkowo zalecam sprawdzenie, jak na rozgrywkę wpłynie deaktywowanie przyspieszenia sprzętowego (Hardware acceleration). 

 

Dajcie znać, czy powyższe porady pomogły Wam się uporać  z problemem. 🤞

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 4 z 6 (763 wyświetleń)

Dot.: Dungeon keeper 2 problem z grą

★ Novice

Witam. Zmiana rozdzielczości w grze pomogła, a nawet jej nie brałem pod uwagę, bo próbowałem zawsze zmieniać rozdzielczość w ustawieniach sprzętu. Wielkie dzięki gra już działa z normalna prędkością 

Wiadomość 5 z 6 (745 wyświetleń)

Dot.: Dungeon keeper 2 problem z grą

EA Staff

@wieclaw19877 Dziękuje Ci serdecznie za potwierdzenie.

 

Pozdrawiamy 🙌

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 6 z 6 (734 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem