Dot.: Crysis

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Crysis Maximum Edition - wersja pudełkowa

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam.

Kilka lat temu kupiłem wersję płytową gry Crysis maximum edition. Wcześniej nie miałem z nią problemu do momentu kiedy po około roku chciałem ją ponownie zainstalować. Przez ten czas na swoim starszym laptopie zaktualizowałem wersję Windowsa do aktualnej dziesiątki. Gdy dziś zainstalowałem grę wyskoczył mi problem pod tytułem " Ta aplikacja nie jest zgodna z zainstalowanym systemem operacyjnym. Uaktualnij system do wersji Windows 98E, Windows 2000 lub nowszej." Nie było by problemu gdyby nie fakt, że próbowałem odpalić grę na kompatybilności ze wszystkimi starszymi oprogramowaniami, które pamiętam, że nie miały problemu z odpalaniem tej kultowej gry. Piszę do państwa ponieważ nie wiem co poradzić a mam świadomość, że klucz do mojej gry niestety nie mogę podpisać bezpośrednio pod platformę Origin. Chciałbym jeszcze zagrać w ten tytuł dlatego zwracam się o pomoc.

Z poważaniem i z góry dziękuję za wszelkie pomocne informacje.

Wiadomość 1 z 2 (271 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Crysis

Community Manager (retired)

@-PM-PanBigosik

 

Na początek spróbuj przypisać Swoje kody od ww. gier na platformie Origin, cześć starszych kodów powinna być dalej kompatybilna i odblokować wersję cyfrową. Jeśli będziesz miał problemy z przypisaniem tych kodów, skontaktuj się z naszym działem pomocy:

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

Wersja cyfrowa gry powinna zadziałać pod Windows 10, jeśli jednak pojawią się problemy, zajrzyj jeszcze do tego wątku.

 

Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (253 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Crysis

Community Manager (retired)

@-PM-PanBigosik

 

Na początek spróbuj przypisać Swoje kody od ww. gier na platformie Origin, cześć starszych kodów powinna być dalej kompatybilna i odblokować wersję cyfrową. Jeśli będziesz miał problemy z przypisaniem tych kodów, skontaktuj się z naszym działem pomocy:

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

Wersja cyfrowa gry powinna zadziałać pod Windows 10, jeśli jednak pojawią się problemy, zajrzyj jeszcze do tego wątku.

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 2 (254 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem