Dot.: Crysis 3 problem z uruchomieniem

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Crysis 3 problem z uruchomieniem

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam.
Mam problem z uruchomieniem gry Crysis 3 (zarówno przez Origin jak i przez aplikację w plikach gry) 
Po kliknięciu przycisku graj Origin minimalizuje się do paska i nic się nie dzieje.
Z poziomu menedżera zadań widać że aplikacja jest uruchomiona (załącznik) 
Uruchamiał jako administrator i zmieniałem tryb zgodności na windows xp (sp3) ale niczego to nie zmieniło.
Próbowałem wszystkich rozwiązań z poprzedniego wątku i aktualizowałem wszystkie sterowniki ale niczego to nie zmieniło, problem nadal występuje.
W załączniku przesyłam dxdiag i msinfo. 

 

(edytowano: usunięto plik msinfo)

Wiadomość 1 z 5 (2 874 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Crysis 3 problem z uruchomieniem

Community Manager (retired)

@MattiHautamaeki Hej!

 

Sprawdziłem załączone raporty i z perspektywy sprzętu wszystko powinno działać prawidłowo. Problemem będzie zatem kwestia programowa na Twoim komputerze blokująca uruchomienie gry.

 

  • Na początek spróbuj po prostu uruchomić grę z folderu instalacyjnego Crysis3.exe .....Origin Games\Crysis 3\Bin32 klikając prawym i wybierając opcję Uruchom jako administrator.
  • Z raportu, który podesłałeś pojawia się problem z usługą DTAgent.exe składową programu D:\DAEMON Tools Lite\DTAgent.exe, radzę Ci go odinstalować przed uruchomieniem gry.

  • Mieliśmy zgłoszenia gdzie aplikację typu MSI Afterburner or inne nakładki ekranowe monitorujące ilość klatek, temp. itp. powodowały problemy z uruchomieniem. To samo może również dotyczyć tzw,. opcji Origin w Grze dlatego wyłącz ją również (prawy klik na okładkę gry w Origin > Właściwości gry > odznacz "Włącz funkcję „Origin w grze” w Crysis® 3 Hunter Edition")

  • Wejdź w Usługi (Services) i odszukaj opcji Windows Management Instrumentation, prawy klik > Włącz i ustaw na uruchomienie automatyczne

2333221111.PNG

 

  • Jeśli grę zainstalowałeś do innego katalogu niż domyślny C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games, odinstaluj ją i ponownie zainstaluj ustawiając domyślny katalog w Ustawieniach Aplikacji Origin:

9221111.PNG

 

  • Jeśli gra działała wcześniej, zresetuj jej ustawienia przez zmianę nazwy folderu Crysis3  w bibliotece Dokumenty\Saved Games\Crysis3  na np. "Crysis3 kopia" przy ponownym uruchomieniu gra powinna załadować domyślne ustawienia

Życzę powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (3 017 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Crysis 3 problem z uruchomieniem

Hej.

Czy inne gry znajdujące się na platformie Origin działają prawidłowo?

Na początek spróbuj wykonać kroki opisane w TYM anglojęzycznym artykule.

Przejdź do: C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License, a następnie usuń znajdujące się tam pliki. Podczas wykonywania tej czynności upewnij się, że Origin nie jest włączony.

 

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 5 (2 865 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crysis 3 problem z uruchomieniem

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam.
Pozostałe gry działają bez zarzutów, np. Battlefield 1 
Ten artykuł również przejrzałem.
Pliki ze ścieżki C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License też już usuwałem, ale tak jak napisałem na samym początku - niczego to nie zmieniło.

Wiadomość 3 z 5 (2 861 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crysis 3 problem z uruchomieniem

★ Novice

Naprawdę nikt nie jest w stanie pomóc ? 

 

Wiadomość 4 z 5 (2 824 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crysis 3 problem z uruchomieniem

Community Manager (retired)

@MattiHautamaeki Hej!

 

Sprawdziłem załączone raporty i z perspektywy sprzętu wszystko powinno działać prawidłowo. Problemem będzie zatem kwestia programowa na Twoim komputerze blokująca uruchomienie gry.

 

  • Na początek spróbuj po prostu uruchomić grę z folderu instalacyjnego Crysis3.exe .....Origin Games\Crysis 3\Bin32 klikając prawym i wybierając opcję Uruchom jako administrator.
  • Z raportu, który podesłałeś pojawia się problem z usługą DTAgent.exe składową programu D:\DAEMON Tools Lite\DTAgent.exe, radzę Ci go odinstalować przed uruchomieniem gry.

  • Mieliśmy zgłoszenia gdzie aplikację typu MSI Afterburner or inne nakładki ekranowe monitorujące ilość klatek, temp. itp. powodowały problemy z uruchomieniem. To samo może również dotyczyć tzw,. opcji Origin w Grze dlatego wyłącz ją również (prawy klik na okładkę gry w Origin > Właściwości gry > odznacz "Włącz funkcję „Origin w grze” w Crysis® 3 Hunter Edition")

  • Wejdź w Usługi (Services) i odszukaj opcji Windows Management Instrumentation, prawy klik > Włącz i ustaw na uruchomienie automatyczne

2333221111.PNG

 

  • Jeśli grę zainstalowałeś do innego katalogu niż domyślny C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games, odinstaluj ją i ponownie zainstaluj ustawiając domyślny katalog w Ustawieniach Aplikacji Origin:

9221111.PNG

 

  • Jeśli gra działała wcześniej, zresetuj jej ustawienia przez zmianę nazwy folderu Crysis3  w bibliotece Dokumenty\Saved Games\Crysis3  na np. "Crysis3 kopia" przy ponownym uruchomieniu gra powinna załadować domyślne ustawienia

Życzę powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 5 z 5 (3 018 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem