Dot.: Crysis 1 - pobrany niepobrany

autor: aQnix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Crysis 1 PC - komunikat ""Trwa pobieranie..." i czarny ekran

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam,

 

Zakupiłam dziś Trylogię Crysis. Część 2 i 3 działa bez problemu, nie mogę natomiast uruchomić części pierwszej. Origin pobiera grę, po zakończeniu informuje mnie, że gra została pobrana i jest gotowa do uruchomienia - po czym gdy naciskam przycisk "Graj", otrzymuję komunikat: "TRWA POBIERANIE. Uruchomienie tej gry podczas pobierania może spowodować problemy w czasie grania. Czy na pewno chcesz kontynuować?" Gdy potwierdzam, pojawia się przez chwilę czarny ekran, po czym gra oczywiście natychmiast się zawiesza.

 

Próbowałam reinstalować grę kilkukrotnie, uruchamiać jako administrator, w trybie zgodności, restartowałam komputer po pobraniu, naprawiałam grę, czyściłam rejestr - nic nie działa. W akcie desperacji poprosiłam o refund, ale być może za szybko i coś się da jednak z tym zrobić. Wszelkie porady mile widziane.

 

Ilo

 

 

PS.

Procek to AMD Ryzen 5 1600, karta MSI RX 580 Armor. Folder Origin trzymam na dysku niesystemowym.

 

****

Znalazłam piękne rozwiązanie, może się komuś przyda:

https://answers.ea.com/t5/Crysis-Games/Crysis-1-black-screen-on-launch-Fix-Solved-Origin-2016/m-p/57...

 

 

Wiadomość 1 z 4 (828 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Crysis 1 - pobrany niepobrany

Community Manager (retired)

@Iloris_pl 

 

Dzięki za informację i znalezione rozwiązanie! Star Oznaczę mój post z poniższym wątkiem, jako rozwiązanie problemu z grą Crysis 1. Pozdrawiam i miłej zabawy życzę! :eahigh_file:

 

Rozwiązanie z EN forum

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (912 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Crysis 1 - pobrany niepobrany

Community Manager (retired)

@Iloris_pl 

 

Dzięki za informację i znalezione rozwiązanie! Star Oznaczę mój post z poniższym wątkiem, jako rozwiązanie problemu z grą Crysis 1. Pozdrawiam i miłej zabawy życzę! :eahigh_file:

 

Rozwiązanie z EN forum

 

 

Wiadomość 2 z 4 (913 wyświetleń)

Dot.: Crysis 1 - pobrany niepobrany

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Ale to nie jest rozwiazanie, Crysis 1 oraz Mass Efect 1 maja problem z procesorami AMD . Te przedstawione rozwiazanie w moim przypadku nie pomoglo.... co gorsza jedyna opcja jaka dala jakikolwiek efekt bylo wgranie crraka dedykowanego do jakiejs pirackiej wersji. Z 2 lata temu w tej sprawiempisalem maile i dzwonilem do suportu, jedyne co uslyszalem, ze jak crack pomogl to dobrze, bo |EA nie widzi rozwiazania na ten problem. Uwazam, że nie po to kupuje sie gre aby ja crakowac, ale widocznie jesgtem w bledzie.

 

W ME 1 cale szczescie wystarczy zmienic 2 parametry w 1 z plikow, na 2 planetach oswietlenie jest meczace ale przynajmniej da sie grac i niedpotyczy to calej gry, jednak po tylu latach mimo istniejacych rozwiazan dostepnych od reki w sieci legalnych i tych juz nie to nie ma zainteresowania w kierunku dostarczenia działającego produktu. 

Wiadomość 3 z 4 (766 wyświetleń)

Dot.: Crysis 1 PC - komunikat ""Trwa pobieranie..." i czarny ekra

★★★ Newbie

Chętnie bym skorzystał z rozwiązania, lecz gdy wchodzę w link wyświetla mi odmowę dostępu.. Ktoś wie dlaczego?

Wiadomość 4 z 4 (452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem