Crisis remastered

autor: koszyk87
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Crisis remastered

★★★ Newbie

Nie można uruchomić gry.. Ciągle wyskakuje komunikat błędna konfiguracja, przeinstaluj grę. Robiłem reinstalacje VisualStudio i naprawiałem wielokrotnie grę. Niestety nie przynosi to żadnych rezultatów. 

Wiadomość 1 z 4 (1 196 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Crisis remastered

★★★ Newbie

Żaden z tych kroków nie zadziałał. Problem rozwiązał sir jak zainstalowałem Crisis 3. 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (1 136 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Crisis remastered

Hero (Retired)
@koszyk87

1, Kliknij ikone gry na pulpicie prawym myszy i wybierz - rozwiaż problemy ze zgodnością

2.Robiles te reinstalacje VC++- wiem ale sprzwdź czy zrobiłes poprawnie
Kliknij znaczek Windowsa w lewym rogu ekranu z listy programow ktore sie otworza wyszukaj na dole Ustawienia i kliknij w to. Nastepnie wybierz Aplikacje i tam poszukaj takich plikow Microsoft Visual: C++. Kazdy z nich bedzie mial koncowke z datą roku. Kliknij na kazdy z nich po kolei i wybieraj opcje Modyfikuj - aby je uaktualnić. Microsoft nie uaktualnia ich w aktualizacjach i trzeba to robić samemu. Wszystkie pliki z końcówką 2015 odinstaluj
Nastepnie wejdz w ten link i w dziale Visual Studio 2015,2017 2019. 2022 pobierz 2 pliki Microsoft Visual C++ x64 oraz VisualC++x86 (NIE POBIERAJ WERSJI ARM)
https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/najnowsze-udost%C4%99pnione-pliki-programu-visual-c-do-pob...
Nastepnie zainstaluj te pliki klikając na nie a po zainstalowaniu zrestartuj komputer (opcja uruchom ponownie)

3. Jesli nie pomoze -. pobierz i zainstaluj Direct X z linku ponizej
https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=35
Wiadomość 2 z 4 (1 147 wyświetleń)

Dot.: Crisis remastered

★★★ Newbie

Żaden z tych kroków nie zadziałał. Problem rozwiązał sir jak zainstalowałem Crisis 3. 

Wiadomość 3 z 4 (1 137 wyświetleń)

Dot.: Crisis remastered

Community Manager

Hej @koszyk87 

 

Dzięki za informacje, cieszę się że problem minął. 

 

Oznaczę Twoją odpowiedź jako rozwiązanie. 

Wiadomość 4 z 4 (1 127 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem