Dot.: Burnout Paradise Remastered PC/ Gdzie PL wersja językowa?

autor: Mc_oN11
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Burnout Paradise Remastered PC/ Gdzie PL wersja językowa?

★★★ Newbie

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC - Gdzie PL wersja językowa?

W specyfikacji zakupu była informacja że gra jest w pełni spolszczona. Mi się uruchamia tylko po Angielsku, nie wiem gdzie mogę to zmienić?

Wiadomość 1 z 6 (448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC/ Gdzie PL wersja językowa?

★★★ Newbie

Problem rozwiązałem, dziwnym sposobem, otóż: 

1. kliknąłem prawym przyciskiem myszy na okładce gry w Origin, wybrałem Właściwości gry i w zakładce zaawansowane opcje uruchamiania zmieniłem z języka polskiego na język angielski. Zmianę zatwierdziłem.

2. Uruchomiłem grę - oczywiście była po angielsku. Wyłączyłem.

3. Ponownie kliknąłem prawym przyciskiem myszy na okładce gry w Origin, wybrałem Właściwości gry i w zakładce zaawansowane opcje uruchamiania zmieniłem teraz z języka angielskiego na język polski. Zmianę zatwierdziłem.

4. Uruchomiłem grę - i dopiero teraz są polskie napisy.

 

Dziwne, prawda?

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (378 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC/ Gdzie PL wersja językowa?

Community Manager

Hej @Mc_oN11 

 

Podczas instalacji gry poprzez Origin, możesz wybrać z listy rozwijanej język w jakim ma zostać zainstalowana gra. Jeśli z jakiegoś powodu zostałą ona zainstalowana w innym kliknij prawym przyciskiem myszy na okładce gry w Origin, wybierz Właściwości gry i w zakładce zaawansowane opcje uruchamiania wybierz język polski.

Wiadomość 2 z 6 (423 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC/ Gdzie PL wersja językowa?

★★★ Newbie

Instalacja była wystartowana przez STEAM.

Natomiast gdy na koncie Origin robię jak napisałeś - jest już ustawiony j.polski, natomiast mimo to gra odpala się w j.angielskim ...

 

HELP !

Wiadomość 3 z 6 (402 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC/ Gdzie PL wersja językowa?

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @Mc_oN11 

 

Czy podczas instalacji gry poprzez Steam, był do wyboru język polski, czy instalacja przebiegła automatycznie? Czy próbowałeś zainstalować grę jeszcze raz, kiedy zauważyłeś, że jest ona w niewłaściwym języku? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to, sprawdź czy i tym razem gra zainstaluje się w języku angielskim.

Wiadomość 4 z 6 (391 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC/ Gdzie PL wersja językowa?

★★★ Newbie

Problem rozwiązałem, dziwnym sposobem, otóż: 

1. kliknąłem prawym przyciskiem myszy na okładce gry w Origin, wybrałem Właściwości gry i w zakładce zaawansowane opcje uruchamiania zmieniłem z języka polskiego na język angielski. Zmianę zatwierdziłem.

2. Uruchomiłem grę - oczywiście była po angielsku. Wyłączyłem.

3. Ponownie kliknąłem prawym przyciskiem myszy na okładce gry w Origin, wybrałem Właściwości gry i w zakładce zaawansowane opcje uruchamiania zmieniłem teraz z języka angielskiego na język polski. Zmianę zatwierdziłem.

4. Uruchomiłem grę - i dopiero teraz są polskie napisy.

 

Dziwne, prawda?

Wiadomość 5 z 6 (379 wyświetleń)

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC/ Gdzie PL wersja językowa?

Community Manager

Hej @Mc_oN11 

 

Dzięki za odpowiedź i podzielenie się z nami rozwiązaniem, które pomogło u Ciebie. Standard smile 

Wiadomość 6 z 6 (368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem