[#] Burnout Paradise Remaster PC lag/zawieszenie - potwierdzony problem

autor: TankJr87
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC / Problem z włączeniem gry

★★★ Newbie

możesz napisać dokładniej gdzie to zmienić?? Wogóle piękne jest to że gra ma ponad 2lata ten błąd jest od paru miesięcy a EA ma to w D***e jestem pewny że tam po prostu jest jakiś 1 może więcej plik/plików które powodują że spada ping i cię wywala z gry najs gierka pograć już nawet nie można w gry no bo EA..

Wiadomość 31 z 36 (1 201 wyświetleń)

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC / Problem z włączeniem gry

★★★ Novice

ja akurat nie wiem co mam zmienić

mam jedynie plik do starej gry nie remastered ,który mimo pomocy od strony criterion games nic nie pomógł z ustawieniami dźwięku pod tzw maską ,wtedy wywalało z gry,ale jak nie wchodziłem w te ustawienia to było ok przez ok godz czasu grania offline,a kiedy tylko online to już parę sek i crash 

po drugie EA nie jest producentem,trzeba pisać prosto do criterion games , ale nie wiem cy tam jest już taka możliwość co kiedyś,że formularz się wysyłało szkoda,nie po to kupiłem remastered ,który jest kompatybilny z windows 7 aby móc spokojnie pograć , dziwne,ze ten problem nie obejmuje posiadaczy windows xp,oni grają ile wlezie i żadnych bugów nie ma,crashy 

Wiadomość 32 z 36 (1 193 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC / Problem z włączeniem gry

★★★ Newbie

Też miałem taki problem, że gra po połączeniu z serwerem wywalała do pulpitu. Po sprawdzeniu faktycznie startowała z zintegrowanej karty. Wszedłem w ustawienia NVidia, ustawienia aplikacji. Tam Burnout mial ustawienia globalne, czyli zintegrowana karta (niewiadomo czemu swoją drogą). Zmienilem ustawienia na silnik NVidia i startuje wszystko bez problemu.

Wiadomość 33 z 36 (1 067 wyświetleń)

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC / Problem z włączeniem gry

[ Edytowane ]
★ Novice

Pany mam ten sam problem co wszyscy, czyli wywala do pulpitu przy połączeniu z serwerem. Próbowałem już wszystkiego co tu napisane i dalej lipton. Kamerki nie mam, ale jest wyłączona. W nvidi też zmienione, chociaż integry nie posiadam. offline działa normalnie. Jakieś propozycje macie jeszcze? 

Rysiek 3600

GTX 950

16gb ddr4

Win 10

Wiadomość 34 z 36 (903 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC / Problem z włączeniem gry

★★★ Newbie

Mi pomogło (póki co) zrobienie tego: https://www.youtube.com/watch?v=FxQUyDgj6DY

 

PYTANIE: offtopic: Wie ktoś jak zmienić język z ENG na PL? Bo gra uruchamia mi sie tylko po Angielsku.

Wiadomość 35 z 36 (682 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Burnout Paradise Remastered PC / Problem z włączeniem gry

★ Novice

Ja nie mam niestety u siebie żadnego OBS poza nvidią, więc mi to nie pomoże...

Wiadomość 36 z 36 (660 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem