zbroja lv4 apex legends

autor: EmcJ_ttv
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

zbroja lv4 apex legends

★ Novice

Witajcie,

 

istnieje możliwość zmiany pasywnego atrybutu zbroi lvl 4? Nie oszukujmy się, raczej nikt nie korzysta z egzekucji w celu uzupełnienia wartości pancerza, tym bardziej w późniejszych etapach gry, kiedy nie ma na to czasu. Na tle innych przedmiotów złotej kolekcji wypada dość miernie i bezużytecznie. 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 7 (780 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: zbroja lv4 apex legends

[ Edytowane ]
Community Manager

Dziękuję wszystkim za wasze opinie i spostrzeżenia :eahigh_file: Nie mogę obiecać, żadnych nadchodzących zmian w grze, nie mniej chciałbym abyście dzielili się z nami Waszymi spostrzeżeniami związanymi z grą. Jeśli przyjdą Wam do głowy kolejne pomysły na zmiany dajcie nam znać. Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (686 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: zbroja lv4 apex legends

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @EmcJ_ttv

 

Jaki pasywny atrybut dodałbyś w zamian? Standard smile

Wiadomość 2 z 7 (751 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zbroja lv4 apex legends

★ Novice

Hej,

 

może regenerowanie plejtów w okresie jakiś kilku sekund, albo regenerowanie za zabicie przeciwnika 1/4 wartości pancerza lub cały. Wazne jest to żeby było coś co będzie użyteczne, bo co jest teraz, nie ma zastosowania.

 

pozdrawiam

Wiadomość 3 z 7 (745 wyświetleń)

Dot.: zbroja lv4 apex legends

★★★★★ Novice
Dobry pomysł popieram !
Wiadomość 4 z 7 (734 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zbroja lv4 apex legends

[ Edytowane ]
★★ Novice

Zdecydowanie popieram obecnie zlota zbroja poza wygladem jak dla mnie nie rozni sie od fioletowej... mam okolo 1500 rozegranych gier i naprawde ani razu nie uzylem jej umiejetnosci pomimo tego ze mialem juz ja na sobie multum razy

 

Jako passyw najlepszym wyborem bylaby poprostu kolejna belka wytrzymalosci i to byloby najlepszym wyborem po co kombinowac mysle ze kazdy bylby zadowolony

Wiadomość 5 z 7 (711 wyświetleń)

Dot.: zbroja lv4 apex legends

[ Edytowane ]
Community Manager

Dziękuję wszystkim za wasze opinie i spostrzeżenia :eahigh_file: Nie mogę obiecać, żadnych nadchodzących zmian w grze, nie mniej chciałbym abyście dzielili się z nami Waszymi spostrzeżeniami związanymi z grą. Jeśli przyjdą Wam do głowy kolejne pomysły na zmiany dajcie nam znać. Standard smile

Wiadomość 6 z 7 (687 wyświetleń)

Dot.: zbroja lv4 apex legends

★★★★★ Novice
możne jakieś granaty gazowe? takie male wzmocnienie dla caustica
Wiadomość 7 z 7 (658 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem