Dot.: pomocy kilka lat temu na oko kupilam sam dodatek do the sims 4 nie ma kodu

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

pomocy kilka lat temu na oko kupilam sam dodatek do the sims 4 nie ma kodu

★★★ Newbie

tak kilka lat temu kupiłam płyte z dodatkiem do gry witaj w pracy niestety okazalo sie ze najpierw trzeba miec gre the sims 4.

kilka lat mineło mam the sims 4 yey no super tyle że chciałam zgrac sobie dodatek patrze nie ma kodu no gratuluje plyta jest...

da sie jakos to obejsc? czyli nie dawac kodu? Frown

Wiadomość 1 z 3 (680 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: pomocy kilka lat temu na oko kupilam sam dodatek do the sims 4 nie ma kodu

Witaj @melameloneq 

 

Przede wszystkim sprawdź, czy na pewno logujesz się na właściwe konto.

Zapoznaj się z tym artykułem: https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/origin-my-games-list-is-blank/

 

W Bibliotece Origin poszukaj dodatku pod okładką gry , powinien znajdować się w zakładce więcej>dodatki - tam znajdują się wszystkie dodatki. Jeżeli kupiłaś go i dodałaś jego kod na swoim koncie w Origin to na okładce  "Witaj w Pracy" powinna być  dostępna opcja "zainstaluj" lub "pobierz".

 

Jeżeli nie ma możliwości pobrania tego dodatku to znaczy, że:

1. Zalogowałaś się na inne konto.

2. Nie zarejestrowałaś go na Origin.

 

Jeżeli żadna z powyższych opcji nie dala rezultatu, a dodatek został zarejestrowany, to pozostaje bezpośredni kontakt z doradcą EA :

 

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Polskie biuro obsługi - telefon: +48 (22) 397 08 40  

Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (667 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: pomocy kilka lat temu na oko kupilam sam dodatek do the sims 4 nie ma kodu

Witaj @melameloneq 

 

Przede wszystkim sprawdź, czy na pewno logujesz się na właściwe konto.

Zapoznaj się z tym artykułem: https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/origin-my-games-list-is-blank/

 

W Bibliotece Origin poszukaj dodatku pod okładką gry , powinien znajdować się w zakładce więcej>dodatki - tam znajdują się wszystkie dodatki. Jeżeli kupiłaś go i dodałaś jego kod na swoim koncie w Origin to na okładce  "Witaj w Pracy" powinna być  dostępna opcja "zainstaluj" lub "pobierz".

 

Jeżeli nie ma możliwości pobrania tego dodatku to znaczy, że:

1. Zalogowałaś się na inne konto.

2. Nie zarejestrowałaś go na Origin.

 

Jeżeli żadna z powyższych opcji nie dala rezultatu, a dodatek został zarejestrowany, to pozostaje bezpośredni kontakt z doradcą EA :

 

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Polskie biuro obsługi - telefon: +48 (22) 397 08 40  

Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (668 wyświetleń)

Dot.: pomocy kilka lat temu na oko kupilam sam dodatek do the sims 4 nie ma kodu

Community Manager

Hej @melameloneq 

 

Udało Ci się odnaleźć Twoją grę ? Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (601 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem