jak zmienić język

autor: Gracz1526
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

jak zmienić język

★ Novice

Chcę się dowiedzieć czy jest możliwość zmiany języka the Sims 4?  Grę mam na Orginie i mam ją po języku angielskim chcę się dowiedzieć czy jest możliwiość zmiany na język polski

Wiadomość 1 z 3 (762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: jak zmienić język

[ Edytowane ]

@Gracz1526

 

Witaj

 

Powiedz dokładnie gdzie została zakupiona gra.  Masz taką listę języków jak poniżej ?  Jeżeli nie, to tak jak napisała @danuta720 nie ma możliwości zmiany na  język polski.

 

 

 

Przechwytywanie.PNG

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (723 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: jak zmienić język

Witaj @gracz1526

 

Niestety nie jest możliwa zmiana języka ze względu na tzw. regionalizację w Origin. 

Dokładne wyjaśnienie znajdziesz w tym temacie:

https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Dostepne-wersje-jezykowe-w-MEA-regionalizacja/td-p/5937423

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (751 wyświetleń)

Dot.: jak zmienić język

[ Edytowane ]

@Gracz1526

 

Witaj

 

Powiedz dokładnie gdzie została zakupiona gra.  Masz taką listę języków jak poniżej ?  Jeżeli nie, to tak jak napisała @danuta720 nie ma możliwości zmiany na  język polski.

 

 

 

Przechwytywanie.PNG

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 3 (724 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem