Dot.: fut champions nagrody

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

fut champions nagrody

★★ Novice

Mam pytanie jaką range trezba wbić w fut champions  na pc , żeby w następnym fut champions nie musieś brać udziału w kwalifkacjach?

Czy jest to możiliwe

Wiadomość 1 z 2 (227 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: fut champions nagrody

Community Manager (retired)

Cześć @prokoksu1

 

W poprzedniej Lidze Weekendowej (od 26. stycznia) należało wbić rangę Złoto 3 (przynajmniej 18 wygranych), aby otrzymać awans do kolejnej Ligi rozpoczynającej się 2. lutego.

 

Jednak od lutego zmieniają się zasady kwalifikacji i wraz z kolejną Ligą Weekendową wystarczy wygrać 11 spotkań (ranga Srebro 2), aby otrzymać automatyczną kwalifikację Standard smile

 

Mam nadzieję, że to rozwiewa wszelkie wątpliwości Wink

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze Soccer ball

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (312 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: fut champions nagrody

Community Manager (retired)

Cześć @prokoksu1

 

W poprzedniej Lidze Weekendowej (od 26. stycznia) należało wbić rangę Złoto 3 (przynajmniej 18 wygranych), aby otrzymać awans do kolejnej Ligi rozpoczynającej się 2. lutego.

 

Jednak od lutego zmieniają się zasady kwalifikacji i wraz z kolejną Ligą Weekendową wystarczy wygrać 11 spotkań (ranga Srebro 2), aby otrzymać automatyczną kwalifikację Standard smile

 

Mam nadzieję, że to rozwiewa wszelkie wątpliwości Wink

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze Soccer ball

Wiadomość 2 z 2 (313 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA