edycja specjalna star wars battlefront 2

autor: OloivoFRUIT
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

edycja specjalna star wars battlefront 2

★★★★★ Newbie

Z góry przepraszam za bledy ortograficzne, gdyz muj komputer nie jest w stanie pisac na chwile obecnol poprawnych zanków polskich wiec przepraszam za bledy.  Jestem wilekim fanem uniwersum star wars. Mam zamiar kupic gre star wars battlefront 2 w edycji specjalnej. Jednakze chce kupic (jesli to mozliwe) owa edycje w wersji pudelkowej z dwuch powoduw.

1.Jestem kolekcjonerem, a takie pudelko dla mnie duzo znaczy.

2.Posiadam bardzo slabe poloczenie internetowe (gdy kiedys zakupilem gre innego producenta i postanowilem jo pobrac to scioganie trwalo 3 dni) a dam sobie reke ucioc ze drugi battlefront bedzie jeszcze wiekszy plikowo niz owa gra z przykladu.

 

A nawet jezeli battlefront 2 pojawi sie w wersji pudelkowej to co z dostepem 3 dni wstecz jezeli kupi sie przedsprzedaz. A beta? Alpha?

Prosze o odpowiedz na pytanie albo o kontakt. Dziekuje i jeszcze raz przepraszam za nie poprawnosc ortograficzno.

Wiadomość 1 z 2 (397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: edycja specjalna star wars battlefront 2

Community Manager (retired)

@OloivoFRUIT Witaj!

 

W kwestii informacji odnośnie obecnie dostępnych wersji, zapraszam Cię do specjalnie przygotowanego artykułu na forum, dotyczącego gry Star Wars Battlefront II. Jak wiesz premiera gry jest zaplanowana na 17 listopada 2017 roku i nie wszystkie informację zostały już ujawnione, w tym jeśli chodzi o wersję pudełkowe. Co do bety, prosiłbym abyśzapisując się do biuletynu Star Wars Battlefront II sprawdzaj na bieżąco swoją pocztę w poszukiwaniu informacji o jakichkolwiek beta testach.

 

W miarę pojawiania się nowych informacji, będziemy uzupełniać wątek na forum, więc bądź cierpliwy. Wink Pozdrawiam Wizard

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (555 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: edycja specjalna star wars battlefront 2

Community Manager (retired)

@OloivoFRUIT Witaj!

 

W kwestii informacji odnośnie obecnie dostępnych wersji, zapraszam Cię do specjalnie przygotowanego artykułu na forum, dotyczącego gry Star Wars Battlefront II. Jak wiesz premiera gry jest zaplanowana na 17 listopada 2017 roku i nie wszystkie informację zostały już ujawnione, w tym jeśli chodzi o wersję pudełkowe. Co do bety, prosiłbym abyśzapisując się do biuletynu Star Wars Battlefront II sprawdzaj na bieżąco swoją pocztę w poszukiwaniu informacji o jakichkolwiek beta testach.

 

W miarę pojawiania się nowych informacji, będziemy uzupełniać wątek na forum, więc bądź cierpliwy. Wink Pozdrawiam Wizard

Wiadomość 2 z 2 (556 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem