Dot.: brak kwalifikacji do ligi weekendowej

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

brak kwalifikacji do ligi weekendowej

★★★ Apprentice

Witam

Dziś zauwazylem, ze nie jestem zakwalifikowany do ligi weekendowej, poprzednio osiągnalem poziom srebro 1 i ejszcze wczoraj wieczorem pisalo, ze jestem zakwalfiikowany, ktos pomoze ?

Wiadomość 1 z 5 (758 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak kwalifikacji do ligi weekendowej

★★★ Apprentice

podbijam pytanie

Wiadomość 2 z 5 (744 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak kwalifikacji do ligi weekendowej

Community Manager (retired)

Cześć @nameak1

 

Jeśli w poprzedniej Lidze Weekendowej (2-5 luty) udało Ci się wywalczyć rangę Srebro 1, kwalifikacja do kolejnej LW pojawi się na Twoim koncie po odebraniu nagród w czwartek Standard smile

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 5 (727 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak kwalifikacji do ligi weekendowej

★★★ Apprentice

a jesli za poprzednia lige mialem srebro 1 to nie nalezala mi sie kwalifikacja ? bo czytalem gdzies post na forum, ze zostalo to zmienione i powinienem miec automatyczna kwalifikacje a niestety jak sie pozniej okazalo nie bylem zakwalifikowany przez to liga (2-5 luty) mnie ominela

Wiadomość 4 z 5 (720 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak kwalifikacji do ligi weekendowej

Community Manager (retired)

@nameak1

 

Jeśli mówisz o Lidze, która miała miejsce w dniach 26-29 stycznia, wtedy obowiązywały jeszcze stare zasady, czyli należało uzyskać przynajmniej rangę Złoto 3.

 

Zgodnie z oficjalnym artykułem automatyczna kwalifikacja do kolejnej Ligi Weekendowej od rangi Srebro 2 będzie obowiązywać w lutym (czyli od poprzedniej LW) Standard smile

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 5 z 5 (711 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA