battlefield V

autor: WesolyEk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

battlefield V

★ Novice

Witam, mam pytanie odnośnie wychodzącej nowej gierki ''battlefield V''. Chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy, aktualnie gram w betę tej gry i jest wszystko dobrze, super się gra ale raz na jakiś czas ścina mi grę na parę sekund lub tak że nie mogę nic zrobić (szczególnie na koniec gry). Z tego co sprawdzałem mój laptop stanowczo spełnia wymagania, zatem pytanie jest takie czy to jest wina wersji beta na której są robione zmiany i po prostu po wyjściu premiery gry będzie mi normlanie działać? Nie chciałbym wydać 300 zł i nie mieć z tego fun'u.

Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje.

Wiadomość 1 z 4 (533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: battlefield V

Tak jak pisałem na PW najlepszym rozwiązaniem będzie przed zakupem pełnej wersji gry, zakup abonamentu i przetestowanie 10h rozgrywki próbnej.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (489 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: battlefield V

Witaj

 

Gra od wersji alpha poprzez bętę aż do pełnej wersji zazwyczaj jest poprawiana, tak że nie powinna w finalnym produkcie stwarzać problemu. Ale wiadomo jak to jest ze wszystkim, jednemu pójdzie na tym samym laptopie a innemu będzie stwarzać problemy.

Jeśli możesz to podaj pełną specyfikację swojego PC

Wiadomość 2 z 4 (511 wyświetleń)

Dot.: battlefield V

[ Edytowane ]
★ Novice

Ogólnie śmigam na lapku od MSI.
System: Windows 10
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7300HQ CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
Pamięć: 8192MB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5

Wiadomość 3 z 4 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield V

Tak jak pisałem na PW najlepszym rozwiązaniem będzie przed zakupem pełnej wersji gry, zakup abonamentu i przetestowanie 10h rozgrywki próbnej.

Wiadomość 4 z 4 (490 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem