Zwort gry - Fifa 20

autor: PieterekHQ
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zwort gry - Fifa 20

★ Novice

Witam,

kilka tygodni temu kupiłem grę FIFA 20. Pograłem w nią trochę, ale nie za długo. Pewnego razu chciałem włączyć grę, lecz po wciśnięciu przycisku graj nic się nie dzieje. Chciałbym zwrócić grę, ale minął już czas na oddanie jej. Czy jest jakaś możliwość jej zwrotu ?

Wiadomość 1 z 4 (549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zwort gry - Fifa 20

Community Manager

Hej @PieterekHQ 

 

W takim przypadku musisz skontaktować się z nami bezpośrednio

 

Próbowałeś jakichś kroków, aby uruchomić grę? Standard smile 

Wiadomość 2 z 4 (452 wyświetleń)

Dot.: Zwort gry - Fifa 20

★ Novice

Tak próbowałem poprzez czysty rozruch, ale zadziałało tylko raz. Przy kolejnych próbach nie włączała się. 

Wiadomość 3 z 4 (418 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zwort gry - Fifa 20

[ Edytowane ]
★★★ Expert

Jeżeli twoja gra uruchomiła się tylko raz po wykonaniu czystego rozruchu to prawdopodobnie jest blokowana przez program zainstalowany na twoim komputerze. W artykule odnośnie czystego rozruchu, który znajdziesz TUTAJ zjedź na dół do sekcji "Czysty Rozruch Pomógł". Wykonaj zawarte tam kroki i daj nam znać czy dalej masz problemy z uruchomieniem gry.

Jeśli dalej FIFA się nie uruchamia możesz nam również prześłać plik DxDiag. Być może uda nam się rozwiązać twój problem bez konieczności zwrotu gry.

Informacje o tym jak wygenerować raport DxDiag znajdziesz TUTAJ

Wiadomość 4 z 4 (398 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA