Dot.: Zostałem zgłoszony przez innego gracza.

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zostałem zgłoszony przez innego gracza.

★★★★★ Novice

Piatek wieczór, siedze gra w fife online. Dostaje telefon z pracy pauzuje gre powtarzam to jeszcze 2 razy, dostaje wiadomosci od przeciwnika nie bede tu cytował bo byly niestosowne, z boku siedzi moja corka, wiadomosci kasuje wznawiam mecz...Po meczu postanowilem odpisac krótko co sadze o przeciwniku w ramach odzewu. mija godzina a gracz przysyła mi screna ze zgłosił  mniei do ea ze go wyzywam....

 

Oczywiscie nie mam jak zrobic screna z tym co gosc wypisywał do mnie i wyglada na to ze to zupełnie tylko moja wina. Tak prowokujacego gracza  nie spotkałem jak zyje....Mam juz swoje lata i nie pozwole sobie zeby byle smarkacz tak mnie traktował...oczywiscie napisałem do EA w tej sprawie i opowiedziałęm historie, tyle ze nie posiadam screna ani innego dowodu w przeciwenstiwe do gracza który pewnie taki zrobił i bezczelnie przysła mi wiadomosc EA nie lubi takich jak ty + scren ze zgłoszeniem i PZDR. Co więcej mogę zrobic? gracza juz zablokowałem....

Wiadomość 1 z 6 (497 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Zostałem zgłoszony przez innego gracza.

@bizi78pl

 

Witaj

 

Nie potrzebnie wdałeś się w rozmowę z tym graczem, bez dowodów nic tutaj nie zrobisz. Gdybyś miał screeny tak jak on, to wtedy można działać. Na przyszłość mała rada, jeśli sytuacja się powtórzy, rób screeny lub nagrywaj.

 

 

Nie wiem czy EA ma wgląd na prywatne wiadomości, więc warto o to zapytać może sprawa wtedy się inaczej potoczy.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 6 (488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zostałem zgłoszony przez innego gracza.

★★★★★ Novice

W jaki sposób rostrzygaja sprawy? I jak wyglada ukaranie takiego gracza?  w mojej sytuacji wyglada na to ze mnie.

Wiadomość 3 z 6 (483 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zostałem zgłoszony przez innego gracza.

@bizi78pl

 

Nie jestem w stanie tego dokładnie powiedzieć, ale  pewne jest to, że rozstrzygają sprawę na podstawie dowodów podesłanych przez gracza lub graczy. Co do ukarania gracza, tego dokładnie nie wiem, może być to ostrzeżenie lub blokada konta na jakiś czas. Wszystkiego dowiesz się podczas rozpatrywania całej sprawy.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 6 (478 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zostałem zgłoszony przez innego gracza.

★★★★★ Novice

Ok. dzięki za odpowiedź. Napiszę o finale sprawy.

Wiadomość 5 z 6 (474 wyświetleń)

Dot.: Zostałem zgłoszony przez innego gracza.

★★★ Newbie

Olej ten ich ban, nic ci nie zrobią. 

Wiadomość 6 z 6 (223 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA