Zła optymalizacja

autor: SlipKnoTPoland
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zła optymalizacja

★★★★ Apprentice

Czy wy też zauważyliście że ta gra nie działa tak dobrze jak poprzednie części? Ogrywałem wcześniej 15,16 i 17 na komputerze i nigdy mi nic nie przycieło, nie spowolniło i nie uświadczyłem żadnych anomalii które psuły by frajdę z rozgrywki. Praktycznie nic nie może działać w tle, bo gra od razu tnie, nie można jej nawet zminimalizować, ponieważ powrót do gry wiąże się przycinaniem, nie mam już pomysłu dlaczego ta gra tak fatalnie się sprawuje? Nie sądzę bym był jedyną osobą z takimi problemami dla tego zakładam ten temat, bo może kogoś też drażnią takie łajdactwa które zgotowali nam kanadyjczycy. Komputer jest czysty od jakichkolwiek wirusów, czy błędów systemowych, każda gra chodzi mi super po za tą!... Jest w ogóle możliwość że ta gra chodziła by lepiej na win.10 albo gdybym dołożył 4 lub 8gb ram, obecnie mam 8gb, procesor i7 4790k i gtx 970, win 7 64bit

Wiadomość 1 z 1 (190 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA