Zdobycie skina

autor: JohnnyVanMelts
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zdobycie skina

★ Novice

Witam

 

Chciałem zapytać, choć pewnie domyślam się, że będzie to odpowiedź negatywna.

Czy da się w jakiś sposób zdobyć skin do legendy Wraith o nazwie "Night Terror"? On był dostępny w pierwszym sezonie w specjalnym evencie i ja wtedy nie grałem i bardzo tego żałuję. Jestem w stanie wyłożyć dobre pieniądze by go otrzymać. Czy jest na to jakaś szansa inna prócz kupna konta z tym skinem?

 

 

 

Wiadomość 1 z 3 (439 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zdobycie skina

Champion (Retired)
@JohnnyVanMelts niestety skórki czy odznaki ewentów ograniczonych czasowo są nje zdobycia po za tymi ewentami. Chyba że pojawi się do kupienia za monety apex tak jak to miało ostatnio miejsce z inną skórka do Wrath i kosztowało to nie mało bodajże około 2800 monet.Jednak gdzieś słyszałem że ewenty które się wydarzyły mają być dostępne przez jakiś czas w losowej kolejności.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (425 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zdobycie skina

Champion (Retired)
@JohnnyVanMelts niestety skórki czy odznaki ewentów ograniczonych czasowo są nje zdobycia po za tymi ewentami. Chyba że pojawi się do kupienia za monety apex tak jak to miało ostatnio miejsce z inną skórka do Wrath i kosztowało to nie mało bodajże około 2800 monet.Jednak gdzieś słyszałem że ewenty które się wydarzyły mają być dostępne przez jakiś czas w losowej kolejności.
Wiadomość 2 z 3 (426 wyświetleń)

Dot.: Zdobycie skina

★ Novice

Tak czułem ehh.. i najgorsze jest to, że niewiadomo kiedy... tzn wiadomo.. jak twórcom będzie się hajs nie zgadzał to wprowdzą :D

Wiadomość 3 z 3 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem