Zbieranie nieśmiertelników

autor: SoldiFox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zbieranie nieśmiertelników

★★★ Novice

Witam.

Pamiętam, że we wcześniejszych tytułach Battlefield (chociażby 2142 ) była możliwość zebrania nieśmiertelnika z nickiem gracza lub bodajże w późniejszych bfach (BC 2) zabrania nieśmiertelnika, który obecnie jest noszony przez naszą ofiarę.  Czy będzie taka możliwość w BF V ? Bo nie ukrywam jest to jedyna opcja na znalezienie/zdobycie wszystkich Dog Tagów. Póki co skroiłem kilku graczy z nieśmiertelnikami, których nie mam i nie mogę zdobyć (chociażby Beta itp) a nie pojawiły się w zakładce z nieśmiertelnikami. Była by to fajna opcja Standard smile 

Wiadomość 1 z 2 (786 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbieranie nieśmiertelników

Champion (Retired)

No i w tym jest coś fajnego bo sam mam unikatowe nieśmiertelniki i nie chciałbym aby ktoś kto na nie nie zasłużył, od tak sobie nosił bo zabrał je innemu graczowi.Generalnie mogłoby być tak jak w BF4 zabrałem nieśmiertelnik i w statach widać ile razy zabrany/komu ostatni raz i kiedy

Wiadomość 2 z 2 (768 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem