Dot.: Zawartość paczek ultimate i 24 rzadkich zawodników

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zawartość paczek ultimate i 24 rzadkich zawodników

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Paczki, nie kupujcie paczek. Kupiłem 40 dużych paczek rzadkich zawodników i najlepszy zawodnik to 85 złoty rzadki i Milik 84, mam do otwarcia jeszcze 20 i nagram z tych otwarć film i zamieszcze na youtube ku przestrodze, żebyście wiedzieli jakie [edytowane] jest w tych paczkach. Żeby na tyle paczek w tym 8 ultimate nie trafić ikony lub zawodnika toty z strony tytułowej fifa??? to skandal na co wydajemy im kasę na zawodników z overalem 84 lub 85, nawet 87  przy takiej ilości paczek to wielkie [edytowane]. Naciągają nas w EA na kasę bez wzajemności to skandal!!!!!!!

 

 

[Edytowałem twój wpis ponieważ były w nim nie stosowne słowa, zapoznaj się z regulaminem forum]

 

 

Pozdrawiam MattiuDefo

Wiadomość 1 z 2 (173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zawartość paczek ultimate i 24 rzadkich zawodników

[ Edytowane ]

@Tommat2211 

 

Witaj

 

Nikt nikomu nie każe kupować pointsów i wydawać je na paczki, również dobrze możesz, zbierać monety grając mecze i kupić zawodnika na rynku transferowym. W poniższym linku masz informacje na temat szansy trafienia różnych zawodników z różnych kategorii kart w każdej paczce.

 

 

 

https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-19/news/fifa-19-pack-probabilities

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (153 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA