Założyłem sprawę spowodu zablokowanego konta po raz 2 za hatespeech

autor: Sprytny_Koziu
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Założyłem sprawę spowodu zablokowanego konta po raz 2 za hatespeech

★ Novice

Witam , założyłem sprawę odnośnie zablokowania konta z związkiem za hate speech i konto zostało całkowicie zablokowane , sprawa została założona 8 stycznia i pisało ze 14 dni trzeba czekac na odpowiedz lecz nie dostałem żadnej odpowiedzi czy jest jakaś szansa na odblokowanie konta . Wiem nie powinno się być toksycznym jest to część regulaminu ale ludzie którzy tez go lamia nie grając drużynowo rozdzielając się od ekipy nie pomagając tez naruszają ten regulamin gra z randomowymi ludźmi jest po prostu koszmarna i czasem człowiek traci nerwy i go ponosi wiem ze nie ma na to usprawiedliwienia poświeciłem na te konto duzo pieniędzy i 8 miesięcy  czasu chciałbym kontynuować grę na tym koncie wiec czy jest szansa na odzyskanie konta . bardzo proszę o odpowiedz a nie przekierowanie na support powodu tego iż czekam już tam miesiąc na jakakolwiek odpowiedz z góry dziękuje Standard smile

Wiadomość 1 z 2 (268 wyświetleń)

Re: Założyłem sprawę spowodu zablokowanego konta po raz 2 za hatespeech

★★★★ Guide
@Sprytny_Koziu Jak mam takich randomów, którzy się odłączają to ich po prostu olewam, trudno takie życie Standard smile

Zresztą teraz można podobno wchodzić do gry bez squadu więc domyślam się, że takich przypadków będzie mniej, bo ludzie nie chcą grać tylko z jakichś swoich powodów wchodzą do gry i psują ci zabawę.

No i po tym co napisałeś odblokowałbym ci konto jakby to ode mnie zależało. Już odpokutowałeś swoje :D
Wiadomość 2 z 2 (157 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem