Zakupiłem kartę RTX 2070 z myślą o darmowej grze battlefield.

autor: PROsty_Grzebcio
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zakupiłem kartę RTX 2070 z myślą o darmowej grze battlefield.

★★★ Newbie

Witam serdecznie.
Zakupiłem niedawno kartę graficzną Palit RTX 2070.
Skuszony nie tylko atrakcyjną ceną ale i informacją, że do owej serii kart graficznych dołączony jest jakiś kod lub też gra battlefield 5.
Niestety nie otrzymałem z nią, żadnego kodu a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
Czy istnieje szansa, że w jakiś sposób otrzymam tę grę.

Wiadomość 1 z 3 (768 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zakupiłem kartę RTX 2070 z myślą o darmowej grze battlefield.

Community Manager (retired)

@PROsty_Grzebcio 

 

Jak wspomniał @SylwesterSpalony, akcja NVIDIA dotyczy ścisłej listy partnerów/sklepów, które owe kody wystawiają. Z racji, iż nie bierzemy udziału w tej promocji (EA), radzę odwiedzenie oficjalnej strony owej akcji promocyjnej po więcej informacji i ewentualny kontakt z NVIDIA/sklep.

 

PS. Z tego co widnieje na stronie, sklepami biorącymi w akcji na terenie PL, są: Alsen, Fox Komputer, Morele.net, ProLine i Zadowolenie.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (740 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zakupiłem kartę RTX 2070 z myślą o darmowej grze battlefield.

Witaj

 

Niestety ale większość takich ofert i kodów zostaje mówiąc wprost "rozkładana przez sklepy" więc to z nimi trzeba się dogadywać co do kodów. Kontakt z EA niewiele pomoże, bo nie mają wpływu na działanie sklepów.

Wiadomość 2 z 3 (756 wyświetleń)

Dot.: Zakupiłem kartę RTX 2070 z myślą o darmowej grze battlefield.

Community Manager (retired)

@PROsty_Grzebcio 

 

Jak wspomniał @SylwesterSpalony, akcja NVIDIA dotyczy ścisłej listy partnerów/sklepów, które owe kody wystawiają. Z racji, iż nie bierzemy udziału w tej promocji (EA), radzę odwiedzenie oficjalnej strony owej akcji promocyjnej po więcej informacji i ewentualny kontakt z NVIDIA/sklep.

 

PS. Z tego co widnieje na stronie, sklepami biorącymi w akcji na terenie PL, są: Alsen, Fox Komputer, Morele.net, ProLine i Zadowolenie.

Wiadomość 3 z 3 (741 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem