Dot.: Zakup monet apex

autor: Narayen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zakup monet apex

★★★ Novice

Mam pytanie, czy jak mam połączone konto steam i EA to czy mogę kupować monety pieniędzmi z portfela steam? Ewentualnie czy można je jakoś przerzucić na portfel EA?

Wiadomość 1 z 2 (1 399 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Zakup monet apex

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@Sk8cik  Cześć

 

Nie można wykorzystać portfela Steam w Origin ani przenieść jego zawartości Steam via Origin i na odwrót.

Inaczej jeśli sklep Steam miałby monety w ofercie sprzedaży. Możesz kupić monety tylko z poziomu Origin i za pośrednictwem metod płatności która ona umożliwia - Czyli EA Portfel - doładowując ten portfel kartami podarunkowymi, karty kredytowe etc.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 389 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Zakup monet apex

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@Sk8cik  Cześć

 

Nie można wykorzystać portfela Steam w Origin ani przenieść jego zawartości Steam via Origin i na odwrót.

Inaczej jeśli sklep Steam miałby monety w ofercie sprzedaży. Możesz kupić monety tylko z poziomu Origin i za pośrednictwem metod płatności która ona umożliwia - Czyli EA Portfel - doładowując ten portfel kartami podarunkowymi, karty kredytowe etc.

Wiadomość 2 z 2 (1 390 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem