[XB1]Czy są możliwe w przyszłosci bardziej precyzyjne ustawienia kontrolera?

autor: Roszkoszny
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[XB1]Czy są możliwe w przyszłosci bardziej precyzyjne ustawienia kontrolera?

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam.

Pytanie jest skierowane do osób, które coś mogą wiedzieć na ten temat, bo nie wiem czy się w ogóle interesować ligą esportową, czy bardziej nastawić się na pykanie za free na xb1.

Aktualne ustawienia mnie nie zadowalają, są mało precyzyjne i nie mogę wykorzystać w pełni swoich umiejętności. Rozglądanie jest całkiem spoko dla mnie, ale celowanie muszę mieć ustawione na 1, bo 2 to za dużo. Z tym że 1 przy celowaniu to zbyt słabo i gdy chcę zmienić cel, używając przybliżenia, jest to zdecydowanie za wolno. Mam nadzieję że wyrażam się jasno.

Są tam niby jakieś krzywe, klasyczny,stabilne, precyzyjne itd ale ich nie stosuję, bo problem pojawia się ten sam co z ustawieniami przybliżenia,klasyczny za słabo, stabilny za mocno przy rozglądaniu i nie mogę tych ustawień wykalibrować pod siebie Frown

 

Zaproponuję możliwość ustawień bardziej precyzyjnych przy celowania w zakresie 1-3, żeby chociaż było coś na zasadzie 1-1,2-1,5-1,8-2 itd

Wiadomość 1 z 2 (206 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [XB1]Czy są możliwe w przyszłosci bardziej precyzyjne ustawienia kontroler

Community Manager

Hej @Roszkoszny 

 

Dzięki za Twoje spostrzeżenia Standard smile Nie jestem w stanie zagwarantować, że takie ustawienia zostaną wprowadzone, ale postaram się, aby informacja trafiła we właściwe ręce Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (190 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem