Dot.: Wygrane/przegrane gry w danym trybie rozgrywki

autor: Sirtsal
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wygrane/przegrane gry w danym trybie rozgrywki

★★ Apprentice
Witam krótko i na temat czy orientuje się ktoś gdzie mogę pod patrzyć ile walk wygrałem lub przegrałem w trybach gry takich jak linia frontu lub zrzut zaopatrzenia? Wink
Wiadomość 1 z 4 (433 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wygrane/przegrane gry w danym trybie rozgrywki

Hej,

Najdokładniejsze statystki swojego konta znajdziesz na tej stronie: https://battlefieldtracker.com/

Niestety z tego co wiem nie dodano tam jeszcze do obserwacji trybu Zrzut zaopatrzenia.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (591 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wygrane/przegrane gry w danym trybie rozgrywki

★★★★ Guide
Witam.
Możesz jeśli zacząłeś grać w bf1 jak już istniały beretki to po każdym trybie dostajesz beretkę za grę w nim i po nich zobaczysz liczbę zdobytych beretek danego trybu, jeśli jednak jesteś od początku bf1 to przed pojawieniem beretek mieliśmy tylko szansę zapisywania na kartce takiej liczby
Wiadomość 2 z 4 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wygrane/przegrane gry w danym trybie rozgrywki

Hej,

Najdokładniejsze statystki swojego konta znajdziesz na tej stronie: https://battlefieldtracker.com/

Niestety z tego co wiem nie dodano tam jeszcze do obserwacji trybu Zrzut zaopatrzenia.

Wiadomość 3 z 4 (592 wyświetleń)

Dot.: Wygrane/przegrane gry w danym trybie rozgrywki

★★ Apprentice

Dzięki zawsze coś Standard smile

Ktoś z góry powinien pomyśleć o tym by dodać takie statystyki w większości grach to już standard by widzieć każde swoje osiągniecie a tutaj trochę ubogo :P

Lub mogli by spróbować dodać progress do zdobycia nieśmiertelnika przez taki sam wskaźnik jak na kodeksach :P

Wiadomość 4 z 4 (406 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem