Dot.: Wskazówki na temat fortyfikacji – zdobądź forumową odznakę Sztormu

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wskazówki na temat fortyfikacji – zdobądź forumową odznakę Sztormu

Community Manager

Największe wyzwania przynoszą największe nagrody, a fortyfikacje mają jedno i drugie.

 

Pomóż innymi freelancerom, publikując swoje najlepsze strategie zdobywania tych niebezpiecznych bastionów.

 

Podziel się z innymi i zdobądź nagrodę 

 

EA_Eric, EA Alexander i EA_Ataashi przyznają dodatkowe PD każdemu, kto umieści w swoim poście zrzut ekranu ze swoją najlepszą akcją w fortyfikacji. 😊

 

Wszelkie materiały i zrzuty ekranu muszą być autorstwa gracza, który je przesyła. Wszystkie przesłane elementy podlegają zapisom Umowy użytkownika EA.

 

Wiadomość 1 z 2 (418 wyświetleń)

Dot.: Wskazówki na temat fortyfikacji – zdobądź forumową odznakę Sztormu

★★★ Pro

Pozwolicie, że moją wypowiedź zacznę od niewinnego przysłowia stworzonego specjalnie na potrzeby gry Anthem? :P

 

"Nie ten przyjaciel, co cię chwali, ale ten, co wie kiedy wykonać KOMBO!"

 

Fortyfikacje to przyjemne wyzwanie dla osób poszukujących czegoś co sprawi, że łysiejącym już całkowicie zabraknie włosów na głowie, a tym, którzy je jeszcze mają na pewno kilka ubędzie Wink 

 

Moja ulubiona strategia? 

Przede wszystkim zaproś do swojej gry znajomych,wyposażcie się w mikrofony, miejcie w teamie przynajmniej 3 różne javeliny i do dzieła! Zaczynając swoją przygodę z Fortyfikacjami na niższych poziomach trudności poznasz swoich wrogów, ich specjalne zdolności, przybliżone zachowania podczas walki co pomoże Ci w kolejnych starciach dyktować warunki i mieć znaczny wpływ na rozgrywkę, a nie tylko wyczekiwać na "na pewno zaraz ktoś mnie podniesie"cdn. "All dead" :P

 

Tak więc, owocnych łowów freelancerzy niech moc będzie z wami!

fSW_VaderOwned.jpg

Wiadomość 2 z 2 (404 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem