Dot.: Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

autor: Luisanio99
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

[ Edytowane ]
★★★★ Novice
Witam chodzi o błąd że Tevez z Boca Juniors nie ma głowy a jak sie pojawi to czerwona szachowica zamiast twarzy taki błąd też był na Switchu ja sie pytam czy wy macie zamiar coś zrobić mamy 21 wiek a takie błędy czasami myśle że lepiej mogłem kupić pes 18 ps3 niż tą fife 18 która ma tyle bugów że masakra!!!! 200 zł za taką grę masakra której nic nie dodajecie brak słów !!!!
Wiadomość 1 z 10 (1 138 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

★★★★ Novice
Czekam na odpowiedz? i dodajcie te flesze aparatow kibicom a Messiemu tatuaż i 1 zawodnik żeby rozpoczynał a nie 2 zgloscie to Ea Canady tworcow gry !!!! plus ten błąd z Tevezem !!!!
Wiadomość 2 z 10 (1 125 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

★★★★ Novice
Czy ktoś wkońcu odpowie????
Wiadomość 3 z 10 (1 114 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

★★★★ Novice
Czy twórcy gry z Canady coś poprawią czy nie bo swietnych fight night champion na moje powinno 2k robic fife na stara generacje czekam na odpowiedz co to duch czy jezdziec bez głowy 21 wiek a taki błąd znany piłkarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiadomość 4 z 10 (1 111 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Luisanio99

 

Dodanie 57 wykrzykników na końcu zdania nie spowoduje tego, że Twoja odpowiedź będzie bardziej widoczna, tak samo zamieszczanie odpowiedzi jedna pod drugą. 

 

Bardziej przydatne byłoby gdybyś dokładniej opisał swój problem. Kiedy on nastąpił, w jakim trybie, czy próbowałeś go sam w jakiś sposób rozwiązać etc. 

 

Spróbuj zatem poniższego rozwiązania: 

 

1. Ponownie pobierz aktualizację składów (przejdź do konfiguracja - profil - usuń, z tej lokalizacji usuń wszystkie pliki które mają w nazwie "aktualizacja")

2. Usuń pliki cache z poziomu konsoli

3. Ponownie uruchom konsolę

Wiadomość 5 z 10 (1 097 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

★★★★ Novice
Problem trwa od poniedziałku własnie tak robiłem panie Kubo i nic to nie pomogło inni zawodnicy są okej tylko Tevez tak ma nie wiem co sie stało 1 raz to widze w fife a gram od 13 lat
Wiadomość 6 z 10 (1 087 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

★★★★ Novice
Ten problem nie tylko ja mam bo na you tube to samo inni gracze poprostu pewnie łatke wypuszczą i naprawią błąd twórcy gry
Wiadomość 7 z 10 (1 080 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

Community Manager (retired)

@Luisanio99 Hej!

 

Podobne zgłoszenia mieliśmy w poprzedniej edycji gry (niewidzialna piłka, nogi piłkarzy...) co rozwiązywało ten problem, to:

 

  • zmiana piłki w menu głównym na inną niż domyślna
  • zmiana koszulki zespołu np. wyjazdowa
  • restart konsoli (odłączenie od zasilania) oraz restart routera (odłącz od prądu na 1 min.)

Powodzenia! 

Wiadomość 8 z 10 (1 061 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

★★★★ Novice
Dzien dobry robiłem tak ale też nic to nie dało tylko aktualizacja innego wyjscia nie ma
Wiadomość 9 z 10 (1 050 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wkurzony fifa 18 Carlos Tevez bez głowy ps3!!!!

★★★★ Novice
Witam czy państwo wiedzą kiedy aktualizacja i naprawa błędu Teveza????
Wiadomość 10 z 10 (1 008 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA