Dot.: Wersja DVD a instalacja tylko przez Origin

autor: 40procentDiuka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wersja DVD a instalacja tylko przez Origin

★ Novice

Witam.

Zakupiłem NFS Payback w wersji PC-DVD ale nie mogę zainstalować gry płytami, ponieważ plik Setup.exe od razu odsyła mnie do okna logowania w Origin a ja wolę zainstalować z trzech płyt które dostałem. W środku jest instrukcja w której napisane jest żeby uruchomić plik AutoRun.exe ale na żadnej z płyt go nie ma. Po co w takim razie mi te 3 płyty jeśli muszę zawartość która tam jest i tak pobrać z internetu.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4 (4 022 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wersja DVD a instalacja tylko przez Origin

★ Novice

Jest jednak w porządku, okazuje się że nie można wykonać Kopiowania plików z DVD do Origina jeśli zawartość płyty jest odczytywana po ścieżce sieciowej (Napęd DVD z innego komputera), aby wystartowała instalacja z płyt konieczne było podmontowanie pliku z obrazem iso.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (4 223 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wersja DVD a instalacja tylko przez Origin

Hej.

Kroki, które należy wykonać aby zainstalować grę z płyty znajdziesz w TYM artykule.

Pamiętaj jednak, że Origin może chcieć pobrać konieczne łatki i aktualizacje do gry.

Wiadomość 2 z 4 (4 017 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wersja DVD a instalacja tylko przez Origin

★ Novice

Metoda ta może się jedynie sprawdzić jeśli okno wyskoczy, a jedyne co wyskakuje to przekierowanie do logowania w Origin i znowu pobieranie całej zawartości z pominięciem płyt.

Wiadomość 3 z 4 (4 015 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wersja DVD a instalacja tylko przez Origin

★ Novice

Jest jednak w porządku, okazuje się że nie można wykonać Kopiowania plików z DVD do Origina jeśli zawartość płyty jest odczytywana po ścieżce sieciowej (Napęd DVD z innego komputera), aby wystartowała instalacja z płyt konieczne było podmontowanie pliku z obrazem iso.

Wiadomość 4 z 4 (4 224 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem