W paszczy bestii dog tag

autor: Sirtsal
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

W paszczy bestii dog tag

★★ Apprentice

Cześć, natrafiłem ostatnio na taki nieśmiertelnik nie mogę znaleźć na jego temat żadnych informacji.

Ktoś wie jak do zdobyć? Standard smilew paszczy bestii.png

Wiadomość 1 z 4 (1 254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: W paszczy bestii dog tag

Hej,

Nieśmiertelnik, o którym mówisz jest częścią głównej linii Easter Eggów w grze. W skrócie, dzięki zdobyciu poprzednich nieśmiertelników Easter Eggowych będziesz mógł zdobyć rewolwer Peacekeeper.

Nie będę pisał tutaj po kolei wszystkich kroków bo musiałbym tu wszystko przekopiować z wikipedii :D

Wszystkie informacje jak go oraz inne nagrody zdobyć znajdziesz na serwerze Discord BFEE (dokładniej w sekcji "help section")

- https://discordapp.com/invite/bfee

Bez tytułu.png

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (1 469 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: W paszczy bestii dog tag

Witam

 

Odsyłam cię do tematu na forum Battlefield gdzie znajdziesz informacje na temat easteregów  oraz rzadkich nieśmiertelników, gdzie po wykonaniu otrzymujesz unikatowe dogtagi

Wiadomość 2 z 4 (1 245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W paszczy bestii dog tag

Hej,

Nieśmiertelnik, o którym mówisz jest częścią głównej linii Easter Eggów w grze. W skrócie, dzięki zdobyciu poprzednich nieśmiertelników Easter Eggowych będziesz mógł zdobyć rewolwer Peacekeeper.

Nie będę pisał tutaj po kolei wszystkich kroków bo musiałbym tu wszystko przekopiować z wikipedii :D

Wszystkie informacje jak go oraz inne nagrody zdobyć znajdziesz na serwerze Discord BFEE (dokładniej w sekcji "help section")

- https://discordapp.com/invite/bfee

Bez tytułu.png

 

Wiadomość 3 z 4 (1 470 wyświetleń)

Dot.: W paszczy bestii dog tag

★★ Apprentice

I wszystko jasne dzieki za pomoc juz odblokowane Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (1 228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem