Dot.: Uwagi dotyczące gry

autor: ruuuis
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Uwagi dotyczące gry

★★★ Newbie

Witam. W tym temacie chcę przedstawić moje uwagi dotyczące gry.

1. Brakuje mi tutaj starego, dobrego ataku na At-At jaki był w pierwszym Battlefront'cie. Był to jeden z najlepszych trybów gry jaki powstał.

2. W grze podczas galaktycznego szturmu, gracze, którzy grają bardzo dobrze są jeszcze bardziej wzmacniani, przez możliwość "wykupienia" bohatera za punkty bitewne. A gracze słabi? Muszą cały czas się męczyć, podczas gdy reszta gra bardzo silnymi postaciami. Bardzo podobało mi się rozwiązanie w pierwszym Battlefront'cie. Tam w losowych miejscach pojawiały się żetony bohaterów, dzięki czemu każdy gracz niezależnie od umiejętności mógł sobie takiego bohatera wziąć.

3. Chociaż tryb bohaterów i złoczyńców nie jest zły, często można zauważyć błędy, przez które nie da się grać. Na mapie Tatooine często zdarza się, że Darth Maul nie wyciąga miecza świetlnego, co uniemożliwia walkę.

 

Mam nadzieję, że deweloperzy coś z tym wszystkim zrobią.

Wiadomość 1 z 2 (178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Uwagi dotyczące gry

★★★ Novice
1. Jest mapa na Hoth i tam masz atak AT-AT.
2. I dzięki tej losowości silni gracze w ogóle nie mogli zagrać bohaterem, a słabi gracze tylko osłabiali zespół ginąc szybko bohaterem. Jesteś słabym graczem to nie grasz bohaterem i tyle.
Wiadomość 2 z 2 (164 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem